reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zostało mi jeszcze troszkę nadrabiania. ALe to jutro. Bo zaraz po towar mam jechać..

Mamasówka suknia bardzo zbliżona do mojej. Ja miałam gorset.

Wszystkie pozdrawiam...

Przyszłamama jutro przeczytam blog. Dzisiaj naprawdę nie mam już jak.

Haniu nocna dziękuje. Ja wiem...

Andzi ;-)
 
reklama
Czesc kochane

Zycie się dzis do mnie wreszcie usmiechnelo!!! Pochwale ,ze wszystko ok, Byłam na wizycie i na usg i serduszko stuka!!! Troszke to pozno i sie balam. :-D I ciesze sie jak dzieciak z mojej karty ciazy ;-)

Jechałam dzis do lekarza autobusem i tak mnie dziad wytrzasl ze dlugo nie moglam dojsc do siebie przez mdlosci. Wogole ciezki dzien, ale pociesza mnie fakt, ze mam zwolnienie do maja!!!!!!!!! Nigdy jeszcze nie bylam na zwolnieniu no i szefowa nie pocieszona bo nie ma kto mojej pracy wykonywac. Ale musze bo jestem po przejsciach, a praca troche w szkodliwych warunkach no i ostatnio 2 razy miłam mocne skurcze. Tak sie ciesze!!! I troche musialam poczekac na to ale było warto. Chociaz wiem ze w dzisiejszych czasach rzadko kto ma normalna zdrowa ciążę i nie będę panikowac oby tylko dobrze sie skonczylo ;-)


Buziolki dla wszystkich i w końcu ja mogę wam wysłac troche fluidków:
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
~ ~~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Pozdrawiami zycze wam tego samego juz nie długo!!!
;-)
 
troszkę z kilkugodzinnym spóźnienie, ale zazdroszczę strasznie tych mdłości i tego bicia serduszka i karty ciąży! Moje gratulacje! Odpoczywaj teraz i oszczędzaj się koniecznie..
Fluidki dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ zielone, wiosenne :)
 
dzien dobry:)
nie nadrobie wszystkiego bo nie mam czasu ale widze ze enka dobre wiadomosci tutaj wstawila:)GRATULUJE KOCHANA
ja zmykam bo dzis znow troche zalatwiania mam z kolezanka wiec dzien zleci:)
moze pozniej bede
milego dnia
 
Enka-serdeczne gratulacje!! bardzo sie ciesze!

witajcie ja dzis jakas nieprzespana noc od 3 rno, piętro wyżej synek sąsiadów płakał okropnie i jakos nie moglam juz spac, no i zasnelam o 6 i wstałam własnie.
męzus pojechal do pracy, a u nas pogoda sie zapowiada wiec moze jakis maly spacerek w koło bloku;-) sobie zrobie.
 
zdążyłm zjeśc śniadanko i maleństwo mi sie rozbrykało w brzuchu, z dnia na dzien czuje je coraz bardziej...
 
reklama
Edyta... masz oczywiście po części rację w tym co napisałaś. Można założyc osobny watek na pogaduchy... tak nagle zaczeło to przeszkadzac... dziwi mnie tylko że zauważyłaś "masówkę" po tym jak "nowe" dziewczyny zaczeły się rozpisywac. Odebrałam to... sorry jak trochę nagonke na nowe forumowiczki (jak one śmią zmieniac "zasady" - których tak na prawdę nigdzie nie ma...). Nie jest trudne do zauważenia że jak Wy... "stere" forumowiczki" "produkowałyscie" np wieczorami po paredziesiąt stron nikomu to nie przeszkadzało... i nikt wtedy nie przejmował sie ze nowe (w tym i ja) nie potrafimy się odnalezc tutaj wśród Waszych bb-imprez. A już Twoje ostatnie zdanie... sorry ale zwaliło mnie z nóg..."Ale dziewczyny CHCĄC by BYŁY tutaj TE osoby CO tworzą TO FORUM.. musicie to zmienić." - zabrzmialao troszkę jak groźba... tylko nie wiem komu grożono... poza tym kto według Ciebie tworzy to forum...? Tylko Wy - stere forumowiczki.? Ile trzeba byc tu czasu aby moc równiez tworzyc TO forum?
Nie odbierz tego jako złośliwośzi z mojej strony... napisałam po prostu to co myślę.
 
Do góry