reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kochane moje ja sie pożegnam ide sobie zrobić meliskę i korzystam z wonego wieczorku :-) M dzwonił właśnie i mowil ze nie wie kiedy wroci pewnie nad ranem biedak :-(
 
reklama
Edytko Gabi dzilna kobitka jest wiemy to wszystkie ale ciekawe czy cesarki nie moga zrobic moze to by cos dało

Właśnie ciekawe. :eek:

Ale zmykam jak napisalam wcześniej.
Dobranoc i pchły na noc... Karaluchy pod poduchy.
Przepraszam że nie odpisałam... ale nie dam rady. Wybaczcie ;-):laugh2::rofl2: Mam nadzieję że każdej z nas będzie już lżej..
 
Robi sie od ciąży:dry:
Zdania sa podzielone.Że trzeba cc.Albo,że jak ma się rozleciec to się rozleci to po co operację do tego dokładać.
Gin chyba ma to drugie zdanie.
Dzieki za wsparcie.Ide naprawdę.Strzelić sobie w łeb chyba.Paaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 
Gabi naprawdę nie zazdroszczę i nie wiem co powiedzieć. Znów głupie... "wszystko będzie OK" jak nie wiem sama jak będzie. Wierzę tak jak AGULA że wszystko jednak okaze sie złym snem... że wszystko okaze się zbędne i ginek Twój wie co robi... ale naprawdę nie wiem co wiecej napisać. Jesteś w moich myślach i modlitwach...
Dziękujemy że napisalaś..

Aguś Faktycznie Gosia poszła szybciutko spać. Wiesiu pozdrowiony.. Dziękuje

Pati zmykaj.. ja też zmykam

Dobranoc.
Do napisania jutro dziewczynki!
 
oju Gabi nie strzelaj no co ty my tu na Nie czekamy nie wolni Ci ;-)
tak tak juz mzykam kochane ide sobie bo mnie tu taka jedna jędza wygania hihihi (żart)
 
No Słodziutka,wiesz sama,najgorzej,to w kółko słyszeć,ze ok będzie.Przecież tego to nikt nie wie,a nie zawsze jest ok w życiu.
No,pa naprawde.Buziaki sto dwa.
 
reklama
Gabi.. rozumiem i tej pewności własnie nikt Ci nie da tak jak i nam nikt nie da. Stąd własnie do samego końca żyjemy w strachu. Tulę i pomodlę sie dzisiaj jeszcze goręcej za Was.... ehhh

Pati ja Ci dam...;-)

Aguś całusek.. paaaaaaaa
 
Do góry