reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hehe zobaczymy:-D

Danulka a jak z Twoją pracą? bedziesz chodzila na tym wypowiedzeniu? zdecydowałaś co zrobić z tym L4?

Nie na wypowiedzeniu nie pracuje ale mi będą za te dni płacić a na L-4 raczej nie idę tylko się zarejestruje jako bezrobotna bo mam kilka ofert i na L-4 mogą mnie nie przyjąć a ja musze iść do pracy wole nie ryzykować tym bardziej, że teraz o prace ciężko
 
Nie na wypowiedzeniu nie pracuje ale mi będą za te dni płacić a na L-4 raczej nie idę tylko się zarejestruje jako bezrobotna bo mam kilka ofert i na L-4 mogą mnie nie przyjąć a ja musze iść do pracy wole nie ryzykować tym bardziej, że teraz o prace ciężko

rozumiem, trzymam kciuki zebys szybciutko znalazla cos nowego i lepszego:tak:
 
Witam dziewczynki,mam nadal problem:-(.okres powinnam dostać 21 marca bo tak miałam w lutym i raczej regularne mam ale różnie może się zdarzyć.....doliczyłam 3-4 dni bo luty był krótszy i tez nie dostałam w dniu 24 zmierzylam temp.36,8 i od tamtej pory mam 37.najlepsze jest to że nie moge zwrócic uwagi na objawy bo się przeziębiłam.nie biore leków tylko domowe sposoby.piersi mnie nie bolą ale w bodbrzuszu mam wrażenie takiego napięcia.test robiłam w czwartek w ciągu dnia i jedna kreska,nie wierze w testy bo w pierwszej ciaży musiąlam zrobić 4 testy żeby pokazało ciąze....poradźcie mi cos bo oszaleje.jestem z partnerem juz od 4 lat i nie używamy zabespieczeń bo nie;):-)ale do końca sie nie kochaliśmy,czy tez można zajsć w ciaże?
 
Witam dziewczynki,mam nadal problem:-(.okres powinnam dostać 21 marca bo tak miałam w lutym i raczej regularne mam ale różnie może się zdarzyć.....doliczyłam 3-4 dni bo luty był krótszy i tez nie dostałam w dniu 24 zmierzylam temp.36,8 i od tamtej pory mam 37.najlepsze jest to że nie moge zwrócic uwagi na objawy bo się przeziębiłam.nie biore leków tylko domowe sposoby.piersi mnie nie bolą ale w bodbrzuszu mam wrażenie takiego napięcia.test robiłam w czwartek w ciągu dnia i jedna kreska,nie wierze w testy bo w pierwszej ciaży musiąlam zrobić 4 testy żeby pokazało ciąze....poradźcie mi cos bo oszaleje.jestem z partnerem juz od 4 lat i nie używamy zabespieczeń bo nie;):-)ale do końca sie nie kochaliśmy,czy tez można zajsć w ciaże?

hej viki.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Poczekaj jeszcze troszkę i zrób raz jeszcze test, a njlepiej zrób bete to wtedy będziesz wiedziała na pewno:tak:
a chciałabyś tego dzidziusia?
 
reklama
Do góry