reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
nie chcę testować za szybko więc pewnie poczekam do terminu @ i dopiero jak mi się zacznie spóźniać to wtedy:tak: nie chcę popadać w paranoję:tak: a okres powinien przyjść za tydzień.

Rany jak super to będe trzymać kciuki a za tydzień piszesz mi szybko co i jak :tak:
 
kochana na pewno napisze:tak: wiesz staram sie nie nastawiać, bo zdaje sobie sprawę że czasami trzeba poczekać na szczęście:tak:
a póki co to jakaś taka ciągle niewyspana jestem;-)

To już może być pierwszy znak, rany jak ja bym chciała już też się starać :tak:
Kurcze będe e-ciotką od poczęcia :szok::-D:-D:-D:-D
 
To już może być pierwszy znak, rany jak ja bym chciała już też się starać :tak:
Kurcze będe e-ciotką od poczęcia :szok::-D:-D:-D:-D

Danulka nawet się nie obejrzysz a zaczniecie sie starac o potomka:tak: wiem, że teraz czas się dłuży ale po @ poleci z górki:tak: obiecuję kochana.
Nio i coś plecki mnie bolą w częsci krzyżowej;-) ale spokojnie ciiii
Niebawem obie będziemy e-ciotkami, nie może być inaczej:-D:-D
 
reklama
Danulka nawet się nie obejrzysz a zaczniecie sie starac o potomka:tak: wiem, że teraz czas się dłuży ale po @ poleci z górki:tak: obiecuję kochana.
Nio i coś plecki mnie bolą w częsci krzyżowej;-) ale spokojnie ciiii
Niebawem obie będziemy e-ciotkami, nie może być inaczej:-D:-D

Spokojnie poczekaj na teścik ale coś czuje, że fasolka się wprowadziła :tak: i będzie to chłopiec :tak: rany gadam jak wrózka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry