reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wczoraj siedziałam grzecznie w domku bo w piątek bylam na babskim wieczorku:-) biletu jeszcze nie kupiłam bo 2 już mi przepadły i teraz kupie dopiero jak już lekarz powie że mogę lecieć:-D
ale mam nadzieję że w sobotę bede juz w domu:tak:
uciekam bo jade z rodzicami do dziadków, miłej niedzieli Marti:-)
 
Dzień dobry wszystkim.

Witam się i żalę, że nic mi ostanio nie idzie.
Od tego roku ciągle pod górkę, żadnych pozytywów... Egzamin na prawko znowu oblałam, to w ogóle nie w moim stylu, zawsze albo miałam farta, albo podejmowałam dobre decyzje i wychodziło.

Nadszedł czas, że jestem podłamana. Strata ciąży była ciosem, ale jakoś się trzymałam, teraz jeszcze inne rzeczy i nie mam siły.
Teraz byłabym w prawie szóstym miesiącu ciąży i wiem, że wszystko byłoby inaczej. Tak mi smutno.

Ah musiałam się wypisać.

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej niedzieli.
 
Wczoraj siedziałam grzecznie w domku bo w piątek bylam na babskim wieczorku:-) biletu jeszcze nie kupiłam bo 2 już mi przepadły i teraz kupie dopiero jak już lekarz powie że mogę lecieć:-D
ale mam nadzieję że w sobotę bede juz w domu:tak:
uciekam bo jade z rodzicami do dziadków, miłej niedzieli Marti:-)

Pa Madziu :tak:
Tobie również życzę milego dnia, ja też dziś jadę z wizytą do dziadka:-D
buziaki:-D
 
Dzień dobry wszystkim.

Witam się i żalę, że nic mi ostanio nie idzie.
Od tego roku ciągle pod górkę, żadnych pozytywów... Egzamin na prawko znowu oblałam, to w ogóle nie w moim stylu, zawsze albo miałam farta, albo podejmowałam dobre decyzje i wychodziło.

Nadszedł czas, że jestem podłamana. Strata ciąży była ciosem, ale jakoś się trzymałam, teraz jeszcze inne rzeczy i nie mam siły.
Teraz byłabym w prawie szóstym miesiącu ciąży i wiem, że wszystko byłoby inaczej. Tak mi smutno.



Ah musiałam się wypisać.

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej niedzieli.

Cześć Sonitko:-( nie smutkaj się kochana, uszy do góry.
Widzisz takie to nasze życie, niestety nie jest kolorowo, ale zobaczysz po każdej burzy w końcu wychodzi słoneczko.
 
reklama
Do góry