reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam dziewczynki,mam nadal problem:-(.okres powinnam dostać 21 marca bo tak miałam w lutym i raczej regularne mam ale różnie może się zdarzyć.....doliczyłam 3-4 dni bo luty był krótszy i tez nie dostałam w dniu 24 zmierzylam temp.36,8 i od tamtej pory mam 37.najlepsze jest to że nie moge zwrócic uwagi na objawy bo się przeziębiłam.nie biore leków tylko domowe sposoby.piersi mnie nie bolą ale w bodbrzuszu mam wrażenie takiego napięcia.test robiłam w czwartek w ciągu dnia i jedna kreska,nie wierze w testy bo w pierwszej ciaży musiąlam zrobić 4 testy żeby pokazało ciąze....poradźcie mi cos bo oszaleje.jestem z partnerem juz od 4 lat i nie używamy zabespieczeń bo nie;):-)ale do końca sie nie kochaliśmy,czy tez można zajsć w ciaże?

Ciąża jest mozliwa bo na początku stosunku przy podnieceniu penis się zwilża i tam są już plemniki tak, że można zajść w ciąże.
Policz dni od pierwszego dnia miesiączki i możesz dostać kolejną w 26-35 dni taka jest norma. Mogą też być zwykłe powikłania po przeziębieniu wtedy może być znaczne opóznienie
 
miałam wrażenie że ostatniej niedzieli jakby mnie jajnik bolał ale potem zaczął promieniować na biodro.....poczekam jeszcze troszke zobaczymy;)a moze jednak coś się rozwija już;)
 
reklama
Do góry