reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola71 no dwie tabletki clo to już chyba maksymalna dawka.... możesz źle się czuć, trzymam kciuki..... w końcu niech się uda....

No własnie boję się tego i modlę się żebym już nie musiała tego brać,
 
reklama
karola - mój obecny gin twierdzi, że po clo owu przeważnie w 18dc. U mnie wypadło akurat w 18 - endo miałam ładne jak powiedział a wizytę miałam 16dc. Wiem, że clo może niekorzystnie wpływać na endo, które ma duze znaczenie przy zagnieżdzaniu się zarodka. Ja brałam w tym cyklu 1 tabletke - i jedno jajeczko wychodowałam:-) Zobaczymy jakie...
 
karola - mój obecny gin twierdzi, że po clo owu przeważnie w 18dc. U mnie wypadło akurat w 18 - endo miałam ładne jak powiedział a wizytę miałam 16dc. Wiem, że clo może niekorzystnie wpływać na endo, które ma duze znaczenie przy zagnieżdzaniu się zarodka. Ja brałam w tym cyklu 1 tabletke - i jedno jajeczko wychodowałam:-) Zobaczymy jakie...

Nie powiedział mi nic na ten temat więc już sama nie wiem,powiedział tylko że następnym razem spotykamy sie po zatrzymaniu @ tzn za miesiąc więc musiało być dobrze a czy sie z tego powodu spotkamy okaże sie we wtorek.
 
Magdalenka ja tez miałam takie przygody z testem,wyszła mi druga bladziutka kreseczka,ja euforia a za dwa dni @,więc zobaczę jak to będzie
 
WITAM :-)
W piatek czeka mnie mega sprzatanie bo w sobote maz ma urodzinki


Wiesz kochana,że Mirki mąż tez ma urodzinki w sobotę? 28 marca? I Ja też je wtedy mam. Wiecie,że stuknie mi 36 lat????:szok:

Witajcie............

Selenko....mam nadzieję ,ze hormonki szybciutko wrócą do norm.....fajnie ze z nami jesteś....
.

Aguś , odpisała mi Laura, zmniejszyła dawkę a 175 na 150 , bo Magdusia już ode mnie nie ciągnie, ma swoją tarczycę. Póki co jest nieźle.

Pozdrawiam Was wszystkie kochane. Tez czekam na wieści od Sylwi..
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się z wami co do testów i bety. Mnie nie wyszedł test z Madzią, był negatywny, zawiedziona ryszłam cały dzień. Zrobiłam betę i.. mam Madziolka pod sercem. Widocznie i nie dla Mnie testy.
 
reklama
Do góry