reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

meldujemy się;-)
ale mnie wytrzesło w aucie! u profesorka opóźninie 40 minut, więc sie nasiedzialam.no ale juz w łóżeczku.
a więc WSZYSTKO JEST OK:-)
szyjka ok, male sie rusza co z reszta sama czuje, rana sie ładnie zagoiła, łożysko wygląda ok. leki dalej brac jak biore,czyi luteina,duphaston, relanium i profilaktycznie clotrimazol zeby zapobiegac infekcji,

za tydzień w piątek 3 kwietnia przyjmnie mnie do szpitala na wszystkie badania i porządne usg:rofl2: więc moze dowiem sie jaka płeć:rofl2:
mam pozowolenie na spacerek dziennie, niezbyt forsownie i mam nie latac po galeriach handlowych..heheh
pytalam czy na świeta bede mogla jechac do rodziców, spytal jakim autem, i ze moge w pozycji półleżącej i na droge relanum ale ze jeszcze odpowie mi po pobycie w szpitalu.
tak więc ciesze sie bardzo ze jest ok i modle sie zeby dalej tak było.
dziękuje za kciuki:-)
 
reklama
Hej dziewczynki moje kochane :-D
Kasiek to jak burza wpada a za minute juz jej nie ma :-D:tak:
Selenka zycze unormowania hormonkow bardzo mocno 3 mam kciuki :-D:-D
Słodziutka :*
Sylusia tak sie ciesze ze wszytsko oki i ze na spacerki mozesz wychodzic :-D
Aj :* dla Ciebie duzo słoneczka i lepszego humorku :*
Carrii ah ten remont nie daje spokoju !!:szok:
Wróbelek juz nie dlugo M wroci jak ten czas zleciał ;-)
Aga Ir czekamy na potwierzedzenie jąderek :rofl2:
Gabi czyżby juz sie rozpakowała :confused:
aMordoklejka :confused:
Kiniuś jak sie czujecie :rofl2::-D
reszte dziewczynek bardzo goraco pozdrawiam i buziaki przesyłam

wczoraj jak M szedł do sklepu to przed nim wyskoczyl facet z okna chcial popelnic samobojtwo ale chyba zyje


Moja kolezanka dzisiaj urodzila chlopca :-D:-D
a moja kochana ciezaroweczka przyjezdza w sobote juz nie moge sie jej doczekac :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Selenka ja nie wiem skad Ci sie wzielo te 36 lat dla mnie to wygladasz na nie całą 30 :-)
ah ten suwaczek mnie Ci do przodu tak sie ciesze :-)
a ja za tydzien robie badanka i do ginka pedze mam nadzieje ze jest co raz blizej do zielonego swiatelka bo tez juz bym chciala sie pochwalic takimi suwaczkami jak wy :tak:
 
taka beznadziejna pogoda raz deszcze raz slonce a pozniej śnieg i tak w kolko
a glowa codziennie od tej pogody mi peka
ale zadnych tabsow nie biore nie chce sie faszerowac :-)
 
reklama
Do góry