reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie:-)U nas rano też była zima,biało i wiało ale teraz po śniegu już nie ma śladu i słońce prześwieca,może wkońcu wiosna przyjdzie:-)

Marlena,przytulam i powiem tylko że czasem trudno zrozumieć to co się dzieje,przykro mi z powodu śmierci twojej kuzynki:-(

Słodziutka u mnie to drugi cykl z clo,w przyszłym tygodniu rozpocznę 3 i mam wtedy brać 2 tabletki na dzień,powiem szczerze że wolałabym już go nie brać bo boję się takiej stawki:-(Ale dla maluszka wszystko.

Kasiek buziaki :-):-)wyjaśniło się coś z tą przesyłką?

Wróbelek może nie będzie tak żle i teściowa nie będzie się tak wtrącać ze względu na twój stan:tak:najważniejsze ze będziesz już miała swego M przy sobie.:tak:
 
reklama
WITAM :-)
Tyle piszecie ze ....tego nie nadrobie. Jestem tyllko na chwilke, chciałam zaznaczyc ze jestem i o wszystkich Was mysle
Remoncik ciagle trwa w tym tygodniu skuwamy kafelki które maja ponad 25 lat Nie idzie nam to expresowo bo maz pracuje na popołudnie takze on tylko troche cos tam poskuwa a popoudniami zjawia sie tesciu....Tez troche poskuwałam ale narobilam sobie kilka małych ran, wiec teraz tylko wynosze gruz bo tesciu nie moze nic dziwgac to przypadło na mnie. W piatek czeka mnie mega sprzatanie bo w sobote maz ma urodzinki a od poniedzialku ciagl dalszy remontu łazienki
Zdrówko dopisuje jak narazie, tylko co wieczór jestem padnieta heh a jutro czeka mnie dentysta i rwanie ząbka ...:baffled:

No dobra ja juz znikam zycze kazdej z Was zdrówka,usmiechu,radosci , ciepła i słonka
Wszystkie smutaski ...przytulam i kazdej posyłam buziaki ..Adriankowi od Mirci równiez papa
 
Nie dam rady wszystkiego przeczytac, ale wszystkie Was ściskam i przytulam mocno.
A ja od dzisiaj mam śliczną kotkę, udało mi się ja wywalczyc w schronisku :) Jest ciekawska i przytulaśna, właśnie leży obok i mruczy, tylko moje 2 szczurki się jej boją....
 
Carri ciężkie te remonty ale warto dla końcowego efektu.... gdy skończycie poprosimy o fotki:-D.... i powodzenia u dentysty....

Marti może kociaczek się zakochał i poszedł za głosem serca:sorry2:..... cóż koty to indywidualiści, ale szkoda bo człowiek się przywiązuje do zwierzaczka....

Karola71 no dwie tabletki clo to już chyba maksymalna dawka.... możesz źle się czuć, trzymam kciuki..... w końcu niech się uda....

AJ wpadasz i wypadasz..... a jak u ciebie.... zimowy smutek czy wiosenny optymizm???

Sylwia czekamy....

Gabi helllooooo , gdzie jesteś?????? może już po?????
 
Ruda ładnego stresiora zmajstrowałaś swoim szczurkom..... biedaczki, skończył się spokój..... ale może się zaprzyjaźnią???
 
hej Ruda:-) kotka ma być wychodząca czy typowo domowa... Jak masz pytania -śmiało. Ja mam 3 koty w domu (M mówi, że 4 - do 3 czworonożnych mam jeszcze kota na punkcie kotów;-))
dzięki jakby c będę pytac, a kicia typowo domowa ma byc. Na razie wszystko obserwuje i jest trochę wystraszona , a w schronisku nie chciała jeśc, może brakowało jej czułości, bo teraz ciągle się tuli.
 
reklama
Do góry