reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

heh... to teraz z całego serca życzę Ci II kreseczek na zupełnie innym teście :-D:-D:-D:-D:-D:-D

heh... ja chyba mam dzisiaj ;)

kochana to my idziemy łeb w łeb:-D:-D
wierzę, że nam się uda jak nie w tym cyklu to w kolejnym:-D
w każdym razie trzymam kciuki za Ciebie kochana i siebie:tak: żeby zajączek przyniósł nam na wielkanoc prezent w postaci fasolki:tak:
 
reklama
Dziekuje... cudnie by bylo...:-D

a ja własnie walczę z moim M zeby wziasc szczeniaczka... biedny jest u ludzi z tzw marginesu społecznego... jest przywiązany do prowizoryczej budy na metrowej lince... boi sie ludzi... co ona musiala przezyc...
Oczywiscie wziasc ja na tzw domek ttymczasowy... po prostu wyrwac ja stamtad i powolutku szukac jej domku... czeka mnie zacieta batalia... Trzymajcie kciuki...
 
Dziekuje... cudnie by bylo...:-D

a ja własnie walczę z moim M zeby wziasc szczeniaczka... biedny jest u ludzi z tzw marginesu społecznego... jest przywiązany do prowizoryczej budy na metrowej lince... boi sie ludzi... co ona musiala przezyc...
Oczywiscie wziasc ja na tzw domek ttymczasowy... po prostu wyrwac ja stamtad i powolutku szukac jej domku... czeka mnie zacieta batalia... Trzymajcie kciuki...

Biedna psinka:-( ja bardzooo kocham zwierzęta.
Ostatnio bardzo przeżyłam bo mój kot uciekł:-( 7 lat był z nami:-:)-(
 
wiem ze z jednej strony... drugi pies w domu to klopot... ale kurde... jakos to bedzie... może M da sie przekonac... bo moj M to taki głos rozsądku... dobrze że go mam bo ja czasami zbyt spontaniczna jestem...

Przykro mi Marti...:-(
 
wiem ze z jednej strony... drugi pies w domu to klopot... ale kurde... jakos to bedzie... może M da sie przekonac... bo moj M to taki głos rozsądku... dobrze że go mam bo ja czasami zbyt spontaniczna jestem...

Przykro mi Marti...:-(

mnie też jest przykro, ale wierzę że nic mu się nie stało. Chociaż on był w cieplarnianych warunkach chowany i nie wiem czy sobie poradził.

Taki głos rozsądku to dobra rzecz:-D:-D mój M też czasami musi mnie powstrzymywac przed pochopnymi decyzjami:tak: np w markecie kupuje zupelnie niepotrzebne nam rzeczy:-D ale co tam może się przydadza a akurat sa w promocji hihi
 
Witajcie............
Sylwia,Aga Ir....trzymam barrrrdzo mocno kciuki,czekam na wiesci......
Allaa....ale Wy pieknie wyglądacie....super....i ta figurka.....pozazdrościć ...
Selenko....mam nadzieję ,ze hormonki szybciutko wrócą do norm.....fajnie ze z nami jesteś....
Edytko.....uściski......
Marlenko...przykro mi bardzo...jaki ten świat jest dziwny.....ehhh....
Also...wkońcu możesz skonczyc porządki i delektowac się widokiem,super fotki...
Gabi...jak samopoczucie?
Mordoklejko....jak u Was?
Alicja...mam nadzieję ,zę humorek juz lepszy....
Carri...jak remoncik.......szybkiej i sprawnej robotki...
Alutka....zdrówka dla całej rodzinki....

Dilajla,Wonka,Guska,Ola,Anetka,Ona,Agi,Niusia,Mała,Cyniczna,Pyzunia,Pixelka,
Hania,Scarlet,Iławianka,Kinguś,Karolka,Madalenka,Malutka,Enka,Marti,Beti,
Dlaczegotak,Jezyk,Anesto,Angelka,Agunia,Sonita,Katya,Silvia,Abereska,Ilona,
Doti,Ozkane,Malalena,Koti,Iza,Pati.b,Danula,Ruda,Gloria,Viki,Myszka,Mirka,
asiek,Szafirek,Wróbelek...i wszystkie niewymienione dziewczynki pozdrawiam cieplutko i zyczę duzo słoneczka.....
 
reklama
Do góry