reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam Was dziewczynki od rana!

Anetka, ale okropieństwo te robale, ale jak masz już doświadczenie to dla Ciebie to pryszcz.

A ja mam wreszcie firankę w dużym pokoju i w miarę porządek. Już mi niedużo zostało do zrobienia.
 
w sumie tak ,taki łańcuch pokarmowy i już:-)
a z takim jaszczurem mozna miec kontakt?
przyjdzie,zeby go pogłaskac?

no można sobie próbowac to wytłumaczyc w ten sposob :-D:-D:-D
taaak... one są super-oswajalne...i nawet wlasnie nie mozna ich za czesto z terrarium wyciagac bo pozniej beda nieszczesliwe... ale uwielbiaja siedziec na czlowieku... i mozna je glaskac bez problemu :-D

a takie robale to się kupuje cszy trzeba samemu nazbierać:szok::-D

no na szczescie są w sklepie :-D
 
acha to masZ jeszcze chwile a przyszykowana uz jestes?no wiesz ,makijaz i te sprawy;-)

to też:-D ale ja ogólnie wolę wcześniej wstać, żeby spokojnie zjeść śniadanko, napić się kawki i poczytać bb:-D a dziś to już w ogóle bo muszę jeszcze autko odśnieżyć, a M mi dzwonił że na szybach jest lód i żebym wcześniej zeszła:tak: bo będę miala co robić:tak:
 
no można sobie próbowac to wytłumaczyc w ten sposob :-D:-D:-D
taaak... one są super-oswajalne...i nawet wlasnie nie mozna ich za czesto z terrarium wyciagac bo pozniej beda nieszczesliwe... ale uwielbiaja siedziec na czlowieku... i mozna je glaskac bez problemu :-D



no na szczescie są w sklepie :-D

hehe to całe szczęście bo chyba nie latwo jest złapać takiego robala:-D:-D
 
reklama
Do góry