reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czesc dziewczynki,
witam poniedziałkowo,
Słodziutka..śliczne mieszkanko, bardzo lubie takie kolory, przytulnie i ciepło :-)
a co do Wiki to wybrala antybiotyki 2 tyg w tym 8 dni dożylnie, a teraz ma 3 tyg mała dawke leku na noc. Miała ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek. Musi miec co 4 tyg badania konrolne moczu a za 4 tyg chcą jej zrobic cystografię...to okropne badanie i nie wiemy czy sie na nie zgodzimy.
ja jestem w tym tygodniu w pracy ale od poniedziałku powinnam juz byc na L4 w domku do końca ciazy w koncu niedługo zostanie mi juz tylko 3 mies do końca ciazy i bedzie czas zatroszczyc sie o siebie i przygotowac na przyjscie ktosika....
 
75120329.jpg


NO :-D:-D:-D:-D
tulipanki na dziś
 
Witam DZIEWCZYNKI!!!!!

Nie czytałam wszystkiego tylko obejrzałam fotki SŁODIZUTKIEJ.........:-D:-D
Słodziutka przepiekni eto za mało powiedziane,,,,,,,cudnie:-D:-D:-D

ide czytać,,ppapa:-D:-D
 
reklama
Witam nowe dziewczynki i tule do srducha,,,,):tak:

Pixelko śłiczny brzusio..:-D:-D

Sonita atrzymam kciuki za poprawkę....

SELENKO no jak bym mogła o Tobi e nie pamiętać,,,:-D:-D

KAROLKa gdzie sie podziewasz?????

Anetko ,,,,jaki dołek,,a przegoń go,,,,

Mordoklejka, trzymam kciuju żeby to było juz,,,,


Olcia BUziole

ALicja,,,,,,jak tam dzięń kobiet????

WSZYSTKI EPOZDRAIWM<, uciekam , ni emam siły pisą,, cholera znów dopadła mnie chyba kolka nerkowa,,masakra, z Igorem tez miałam i wylądowałam w szpitalu,, kurcze żebu przeszło... straszni eboli,, masakra,,,,,,,,,, znów ta kroplówka,, dobrze ze dizs mam wizyte.....ale boli,,, fu,lekarz mówił ze to lubi sie powtórzyc......

BUZIAKI DLA WSZYSTICH..;):-D:-D:-D:-D
 
Do góry