reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
:-)Dzien dobry w nowym tygodniu:-) Troszke naprodukowałyscie wiec miałam troche do nadrobienia.... U mnie w weekend deszczowo i zimno ....W niedziele pobódka o 5.30 by jechac do Katowic ,od mojego meza szwagierka zdawala egzamin wiec musiała byc na 7 rano na miejscu a my czyli szwagier,ja i mój maz jechalismy na Motobazar... kupic kila rzeczy potrzebne do motoru.... Dla mnie kupilismy kurtke motocyklowa(prezent na dzien kobiet) ....bo do tej poprzedniej juz z moim biustem nie zapinałam sie ..:sorry2:....potem w domku jak przyjechałam ...to spalam i lezałam tak jakos dziwnie sie czulam...Az do popołudnia potem mielismy gosci ,pozniej wybralismy sie do rodziców na herbatke i pozniej piwko i nyny....Jakos sie nie wyspałam bo w ciagu dnia juz spałam ....

Dzis czeka mnie sprzatanie i pojscie do sklepu takze pomału sie zbieram ... ale troszke odpisze

Przede wszytskim z poznione ale szczeraz zyczenia dla Was wszystkich z okazji dnia kobiet ...Milosci, radosci i spełnienia wszystkich marze .....

Alicja oj nie wiem czemu klatka piersiowa mnie boli :-(

Marlenko na Twój rozkaz ....odpoczelam.... Pamietaj caly trzas trzymam kciuki za chrzesniaczka;-)

Słodziutka nono Wiesiowi sie zapewne sie podobałas w pieknym kompleciku.Poza tym piekne masz mieszkanko...... Poprostu cudnee....:-)

Kasiek dzieki za fluidki przydadza sie na wakacje :tak:

Sonitko.."gdyby kózka nie skakała, to by nózki nie zlamała" ...Duzo zdrówka zycze dla meza....Trzymam kciuki dzis za poprawke :-)

Syla zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia zycze !!! Niech Ci sie ta rana w koncu zagoi.....badz dzielna :happy:

AgaAj duzo zdrowia zycze ....

Aga28 mam nadzieje ze juz humorek dopisuje a z mezem jestes pogodzona...

Selenka pieknie Ci suwaczek mknie do przodu:-)

Pixelko ..masz juz ten brzuszek:-)

Mordoklejko ....te skurcze to znak ze dzidzia sie szykuje do wyjscia :) Trzymam kciuki:-)

Mircia Tobie tez zycze by Adrianek sie w tym tygodniu pojawił z Wami ....;-)

Gabi miło ze jestes w domku;-)...A co do dzieci to wiadomo, ze dziadkowie rozpieszczaja swoje wnuki:-) Troszke czasu teraz trzeba...hehe by było jak przed tem:happy:

Anetko jakiego ty masz dola.....mówic mi tu zaraz...Jak nie to przyjade do Krakowa i wyciagne Cie z tego dola.... Powodzenia u lekarza!

Ola oby ten Twój humorek wiecznie trwał !!! Milego dnia..:-)

Agusia ...całym sercem jestem z Toba...Tule Cie i mam nadzieje ze razem z Nami powrócisz do tego by sie usmiechnac, byc optymistka .... ale narazie nalezy Ci sie spokój....Wszystko w swoim czasie ...Zobaczysz w koncu sie słonce do Ciebie usmiechnie...Badz dzielna....

Wszystkie niewymienione dziewczynki pozdrawiam i zycze miłego dnia.... słonca ....usmiechu....
papap
Odezwe sie pozniej i cos jeszcze moze naskrobie:-)
Od siebie przesyłam kazdej z Was mnóstwo ENERGII I OPTYMIZMU
 
Witam się z RANA :zawstydzona/y::-D

Asiu(Angelko) napewno również ślicznie macie. Ja gdyby nie to że prosiłyście tak długo nie chwaliłabym się zdjeciami bo jakoś to nie w moim stylu jest :zawstydzona/y:;-)
I jak minął weekend? Straszny taki?

Pyzunia dziękuje za pochwały. A Ty za tydzień już wolne!! Super.

Anetko trzymam kciuki za wizytę. Zobaczymy co powie. Czekam z niecierpliwością.. Jak Ci minął Dzień Kobiet? Czemu jesteś smutnawa?
Pytasz się co Katrin...od afery zielono_mi nie pisze :sorry2:

Witaj Izunia(Olcia) mówisz że weekend mialaś uroczy? Fajnie u mnie też było miło.. jak popatrzę wstecz. A wczoraj spędziliśmy bardzo miło czas z siostrą i szwagrem i Niunią..na Ranchu :-D
Oby ten tydzień w pracy nie był tak bardzo stersujący.

Marzenko dziękuje :-D:tak:;-):-) I coż Ci mogę życzyć? Ty wiesz czego pragnę i co chcę Ci powiedzieć..
A tutaj życzę miłej pracki.. i nie zapominaj o nas!
Dziękuje

Sonita ojjjj nie byłas pierwsza. Tutaj są naprawdę ranne ptaszki...
Trzymam kciuki za pomyślne zdanie tego egzaminu!

Pixelka(Aniu) dziękuje za odpowiedz."Cystografia" na czym polega to badanie? I w jakim celu się go robi? Oby badania Wiki wyszły już OK.
A wiesz z czego to zapalenie nerek?

Kasiek(Kasiu) :zawstydzona/y::zawstydzona/y: naprawdę ślicznie?:-D Dla Ciebie kochana w większości te zdjątka.. bo nie umiem Ci odmawiać ;-):tak:
Qrcze domyślam się jak Cię boli. Bo przed oczyma mam wizerunek mojego M jak bolały go nerki :wściekła/y::angry: Współczuję.. i życzę oby nie bolało..
 
Witaj Carri(Iza) Najważniejsze ze weekend minął Wam optymistycznie i nie nudziliście się. Kurteczka mówisz na motor.. wow.. Ale bajery hihihii
Naprawdę zazdroszczę Wam (pozytywnie) tych wymarzonych wakacji!!!
Wiesiu był i jest zachwycony kompletami jakie zakupiałam :-D:tak:;-):-)
A mieszkanko. Dziękuje nam również się podoba!
 
Dzień Dobry w poniedzałek!
Dziekuję za gratulki.
Słodziutka, czujemy się dobrze już dzisiaj, wczoraj przeleżalam cały dzień, brzuch mnie bolał, już nie moge się doczekać wizyty u lekarza, nie wiem czy wszystko tam w porządku. Objawów ciążowych nie mam prawie, czasami mnie mdli tylko, więc się martwię, chociaż wiem, że nie wszystkie je mamy.
p.s. super zrobione mieszkanko!
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!
 
Ola..teściowa wie o ciazy od dnia babci 21 stycznia, jaj jej nie widuje więc mnie jej zdanie nie obchodzi zbytnio, cos ostatnio pytała czy z dzidziusiem ok...bo 6 i 7miesiąc sa najgorsze i trzeba jakos doczekac do 34tc ....było to przed wyjazdem a u mnie brzuszek malutki więc pewnie się zastanawiała czy aby napewno.....powiedziałam, ze ok.i że nie ma powodów do obaw bo ciaza ksiażkowa a mała o tydzień wieksza i pewnie urodzę wczesniej....(jej córka urodziła 42tc a rodziła i rodziła juz teściowa z nią chyba od 37tc....ze mna rodzic nie bedzie napewno, o tym, ze ma wnusie dowie sie jak juz mała będzie na świecie :-)..przynajmniej mam taka nadzieję, że m sie nie wygada w którym szpitalu jesteśmy by nas nie meczyła odwiedzinami....)
 
kasiek, Ola, Carri, Edytko... no ma sie czasami gorsze dni... po prostu jak zdam sobie sprawe z pewnych rzeczy... szlag mnie trafia...

Juz po wizycie... ale to byla ostatnia wizyta u tej pani - chodzilam do niej jak bylam w ciąży i tak jeszcze raz postanowilam pojsc. Wiec ona jakby wogole nie dopuszczala do siebie mysli ze moge chciec sie juz starac o dzidziusia... poza tym w porównaniudo gina u którego byłam ostatnio... niebo a ziemia... nie ma porównania... więc już do niej nie pojde:)

A starac sie zaczynamy i juz... będzie co ma byc... my będziemy się starac i modlic z całych sił... a reszta nalezy juz do kogos innego

Edytko
... jak napisalam wczesniej weekend spedzilam w łóżku z gorączką...
 
Dzień Dobry w poniedzałek!
Dziekuję za gratulki.
Słodziutka, czujemy się dobrze już dzisiaj, wczoraj przeleżalam cały dzień, brzuch mnie bolał, już nie moge się doczekać wizyty u lekarza, nie wiem czy wszystko tam w porządku. Objawów ciążowych nie mam prawie, czasami mnie mdli tylko, więc się martwię, chociaż wiem, że nie wszystkie je mamy.
p.s. super zrobione mieszkanko!
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!
Iza gratuluję suwaczka...ja objawy i to bardzo skape miałam od 7-14tc więc jeszcze masz czas...nie rozmawiałam ani razu z kibelkiem (tylko wtedy jak miałam rotawirusa ale to było w 11tc i przeszło po 4 dniach), piersi mnie mało bolały..z objawów tylko zgaga i lekkie mdłości wieczorne.... a brzuch bolacy jak na @ miałam do 6tc
 
reklama
Ola..teściowa wie o ciazy od dnia babci 21 stycznia, jaj jej nie widuje więc mnie jej zdanie nie obchodzi zbytnio, cos ostatnio pytała czy z dzidziusiem ok...bo 6 i 7miesiąc sa najgorsze i trzeba jakos doczekac do 34tc ....było to przed wyjazdem a u mnie brzuszek malutki więc pewnie się zastanawiała czy aby napewno.....powiedziałam, ze ok.i że nie ma powodów do obaw bo ciaza ksiażkowa a mała o tydzień wieksza i pewnie urodzę wczesniej....(jej córka urodziła 42tc a rodziła i rodziła juz teściowa z nią chyba od 37tc....ze mna rodzic nie bedzie napewno, o tym, ze ma wnusie dowie sie jak juz mała będzie na świecie :-)..przynajmniej mam taka nadzieję, że m sie nie wygada w którym szpitalu jesteśmy by nas nie meczyła odwiedzinami....)

:-)
 
Do góry