reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ALSO-wiesz co jestem pewna że bioenergoterapeuta to nie głupia sprawa, sama o tym słyszałam , gdybym miała namiary na dobrego też bym skorzystała. Ja jestem dziewczyną z Podlasia i możecie się śmiać ale jutro razem z M i córeczką wybieramy się do szeptuchy z ORLI, może słyszałyście o niej, jest znana w całej Polsce i pomaga w takich spawach jak nasze problemy. Nawet moja zaprzyjaźniona wróżka z białorusi mówi że ta kobieta czyni cuda w takich przypadkach. Ponieważ planuje staranka za 3 tygodnie, wybieram się do niej. Moja babcia 90 letnia strasznie wierzy w jej cudowne, boskie umiejętniści. Podobno nawet zdejmuje klątwy rzucane przez złych ludzi.Trzymajcie kciuki, jestem troszkę zdenerwowana, ale napewno mi nie zaszkodzi.
Maggie-dięki kochana za ciepłe słowa.
Mbieg- tak jakbym czytała o sobie samej, mi też się nie układa przez ostatnie 1,5 roku.Razem z mężem twierdzimy że trzeba to przeczekać...
 
Witam Wszystkie przedweekendowo.
Anka Ciebię tulę najmocniej. Ja tez jestem krótki czas po stracie, ale tutaj znalazłam ukojenie. Czytałam ten wątek od początku( niestety nie dobrnąłam jeszcze do końca) i wierzę, że nasze Aniołki zmieniły czas przyjścia. Było tu wiele dziewcząt, które straciły swoje fasolki, a teraz znowu oczekują na swoje maleństwa bądź są już szczęśliwymi mamami. Nas też to czeka. Mój lekarz tez w to wierzy i powiedział mi, że spotkamy się za trzy miesiące jak już będę nosić fasolkę. Te słowa dały mi dużo wiary.
Jutro czaka mnie trudny dzień, bo mój tata wraca do Polski i jeszcze nie wie, że już nie będzie dziadkiem. Bardzo się boję jak on to przyjmie, bo jak się dowiedział, że jestem w ciąży to płakał ze wzruszenia. Powiedział mi wtedy, ze mnie kocha. Jestem z nim bardzo związana i boję się, że ciężko będzie mu się pogodzić ze stratą.
Maggie czekam, czekam na@, a jeszcze bardziej na natępną i następną@, a potem na staranka, ach gdybym mogła przyspieszyć czas. Mam nadzieję, że wrócisz od swojego najdroższego z gościem w brzuszku.
Mbieg i Anesto jesteście silnymi kobietami, teraz będzie tylko lepiej.
Gabi, ja też trzymam kciuki za operację.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanego i owocnego ;-) weekendu.
 
Mirka widze ze znalazłas juz maile fajnie ja teraz czekam na odpowiedź Mam nadzieję że niebawem dostanę Pasek Św Dominika i modlitwy

Anesto fajnie ze idziesz do szeptunki ja nigdy nie byłam ale wierzę że mogą wiele zdziałać
Opisz potem swoje doświadczenia z pobytu u niej- jestem bardzo ciekawa
Co do wróżek to byłam raz i też w nie wierze, ale boję się iść drugi raz aby czasem czegoś złego nie usłyszeć
 
dilajla, tez dostałam odpowiedź od Sióstr, wyślą mi pasek w poniedziałek wraz z modlitwą:-)

Dziewczyny, co tu dzisiaj taka cisza, wszystkie wyjechałyście??:-);-)
 
Witam wszystkie dziewczynki chciałam życzyć wam miłego weekendu.
Ale mam też mały smuteczek:-(, w poniedziałek moja bratowa była na USG, we wrześniu będa mieli córcię, ukuło mnie serduszko bo i u mnie miała być córcia, cieszę się z ich szczęścia jednak szpileczka tam tkwi.
List Aniołka był piękny ale ja wolę myśleć że Karinka tylko czeka na lepszą porę i do mnie wróci..:zawstydzona/y:.
i się rozkleiłam...:sad:
W poniedziałek wracam do pracy, trochę się boję bo z tamtąd pojechałam do szpitala i jak wróciłam to już byłam sama...
Jeszcze raz miłego weekendu :-)
 
reklama
Szafirek, kochanie, przytulam Cię mocno, wiem, że te szpileczki nas kłują, ale musimy mieć nadzieję, że będzie lepiej. Trzymaj się, będzie dobrze!:tak:
 
Do góry