reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

I jeszcze chciałam zaznaczyć iż GURU ma dużo obowiązków więc raczej musisz ten awans przemyśleć..... zwłaszcza że $$$ z tego nie będzie
 
reklama
Aguś samą sobie bo nie wytłumaczyła mi na czym miałyby polegać te obowiązki a już o długach $$ nie wspomnę :zawstydzona/y::-p
Chyba że Ty coś wiesz?

Taaa a zdechlun bardzo ale to bardzo przypadł mi do gustu :-D;-)
 
Dokładnie Edytko wczoraj sprzątanko bo cały dzień byłam sama więc cóz innego robić przy sobocie....a dziś grzecznie w domku,małe zakupy....z potem wzięłam "szufle" i wyładowałam swoje smutne mysli na odsniezaniu podwórka....i chyba pomogło...,a potem juz Gosia wróciła i było wesoło....a jak Wam z Wiesiem minęła niedziela...?
Edziu...ja nic nie wiem....hihihi...
a Zdechlun....tez mi się podoba.....ale nam się oberwie od Patrysi jak to przeczyta....hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Siostra z małą jest więc nam się nie nudzi. Potem poszły same na spacerek więc mieliśmy troszkę czasu dla siebie. Dla siebie :rofl2: ja na BB a maż w łóżku patrzy jak z Wami klikam :-D potem kościółek i znów BB.. więc nic ciekawego.. oprócz tego że małe wyładowania na mężu jak zawsze były :sorry2:
 
Do góry