reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mój M też siedział ze mną tydzień w domu. wiem, ze on tez cierpi.
mnie najbardziej pomaga gdy patrze jak tu na forum pojawiaja sie wiesci o nowych fasolkach, nowyh dzieciatkach ktore przyszly na swiat. Gdy opowiadam o tym mojemu m, widze ze jemu tez robi sie lzej.
Nam troszkę pomogła decyzja, że chcemy spróbować jeszcze raz, ale jak my przeżyjemy te 9miesięcy ro nie wiem
 
reklama
Haniu nocna bo są teraz dwie Hanie.
Hania-scarlet i Ty... więc by odróznic..:-D wymyśliłam Hanię nocną.. bo pojawiasz się jak ZORRO gdy wszyscy śpią :-p

Haniu-scarlet a cóż to za melancholia?
Chyba jednak nieuważnie czytam posty bo myślałam, że koti to wymyśliła, ale jak się ma tyle zaległości to potem coś umyka jak się chce za szybko wszystko przeczytać.
 
Mika śpijcie słodko z Adriankiem! :*

Koti nie wiem czy wiesz (jesteś tu nowa)Ala potwierdzi i Mika że jest taki zwyczaj na BB... że na swój ślub zaprasza się wszystkie Aniołkowe mamusie. A my robimy delegację...i zjawiamy się na ślubie.. także przygotuj się na setkę mamuś..:rofl2::-D w tym pięknym dniu będziemy Cię wspierać.
Tak własnie uczyniła Asia-Cyniczna która powróciła ;-):-D


upsssss to ja w takim razie muszę jakis duży lokal wynająć :szok:

a co do lekarzy, to wiem Slodziutka ze nie bylo to do mnie. ALe jakos tak "poczulam" sytuacje Malaleny ... . Ja sie pogodzilam z tym, ze mojego malenstwa nie mozna bylo zapewne uratowac. Ale zrozumialam to dopiero gdy inny lekarz (nie prowadzacy) powiedzial mi o tym w normalny sposob - wytlumaczyl i pozwolil zrozumiec. A nie uciekl bez slowa ... Najzwyklejsza normalna rozmowa czasami czyni cuda.
 
Melancholia---bo naczytalam sie o rozmaitych badaniach i M gazete nawet jakąś specjalistyczną przywlókł, i aż brzuch mnie rozbolał od tego. No niewiem jak to bedzie. Normalnie bać sie zaczełam.
 
Edytko, potwierdzam, zjawimy się wszystkie:rofl2::-D

Alicja, ja też nie mogę uwierzyć, że tylko 19 dni, hehehe, tym bardziej, ze jak narazie nie czuję, ze to już, czuję się dobrze, skurczy nie mam, hehe, a może ja jak słoń będę chodziła 12 msc:-D

Wiecie co, ja chyba zgłodniałam i przed snem musze coś jeszcze wciągnąć:szok::rofl2:
 
reklama
Mi net zaczyna mulić..

Agula nie każy może miec takie WEJŚCIE.. tylko nieliczne :zawstydzona/y:
Fajnie że jesteś. Naprawdę. Nie lubię jak jesteś taka milcząca. Co się dzieje że tylko czytasz nas?

Hania nocna a może Koti a ja sobie przywłaszczyłam??:errr: nie ważne już. Nie pamiętam a wracać się i szukać bez sensu.
Koti wybacz jak Ukradłam Ci pomysł :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry