reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

olu imponujący wykaz, ja hormonalnych aż tak dokładnie nie robiłam- tylko prolaktynę i progesteron, TSH, toxo, różyczka, żółtaczka, cytomegalia, chlamydia (krew), przeciwciała przeciwjądrowe, antykardiolipinowe, anykoagulant tocznia, badanie nasienia. Wszystkie prócz badania nasienia wyszły ok, a u Ciebie coś wykazały??
 
reklama
posiewy są ok,w szyjce nie mam bakterii ale mam jutro do odebrania przeciwjadrowe i kardiolipinowe wiec nie wiem..a i mam chyba za mało progesteronu
 
a badania nasienia nie robiłam,lekarz twierdzi,ze skoro zachodze w ciaze to nie trzeba,nie wiem sama ale dla pewnosci chyba zrobie
 
ola ja też mam problemy z progesteronem i teraz biorę luteinę zamiennie z duphastonem. Mam nadzieje że faktycznie badanie nasienia nic nie zmienia choć moja lekarka twierdzi, że jeśli jest mało prawidłowych morfologicznie plemników to bardzej prawdopodobne jest poronienie..... Mam nadzieje , że tak nie jest- czytałam , że nieprawidłowy plemnik może zapłodnić ale wtedy poronienie następuje samoistne...
 
Cześć dziewczyny,

chyba nieśmiało się do Was podłączę. Po 6 miesiącu starań zobaczyłam dziś rano dwie kreseczki. Na razie nie mogę w to uwierzyć i generalnie boję się zbytnio nakręcać...
 
reklama
Do góry