reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczynki

Ola 15, Kasik witam was i tule mocno.
Kasik ja byłam na zabiegu w 11tyg poszłam do prywatnej kliniki ale zabieg był na NFZ. Po zabiegu, który trwał 15 min po 2h wyszłam do domu. Krwawiłam tylko w szpitalu potem juz nie. Po 5 tyg pzyszła @.

Ona wiedziałam :-):-):-):-). Gratulacje kochanie

Aga AJ ale fajnie pierścionek napewno będzie cudny, zazdroszczę ci troszke zaręczyn ja tez bym chciała jeszcze raz:-):-):-)

Pixella, Kasiekkm, Aga IR, Gabi, Ilonka, Pyzunia, Selenka, Syla, i wszystkie niewymienione dziewczynki buziaki dla Was wielkie.

Słodziutka :-):-);-);-)
 
No z grubsz przeczytałam, jestem w pracy w domu jeszce neta nie mam,,,,,no ale trudno musze poczekać jeszcze troche. wszystkie noew dziewczynki,, Kasik, Ola , .Catmate... wityam i Tule mocno,, i dla Was zaświeci słoneczko...... Wiem że Wam ciężko,,,ale dacie radę,,,,,,,,Pyzunia,śliczne fotki,,, slicznotka z CIEBIe,, i TObie się uda,,,Ilonka,,,Tobie CIęzko wiem,, nie umiem CIę pocieszyć,, Twoja strata jest WIelka,,, i wiem że boli,, ale kiedys i Ty usmiechniesz się szczerze,, i aniołek wróci do CIebie w póznieszym terminie,,,,Syla,, kochan ,,,cos mi sie wydaje że góry sprzyjaja, trzymam kciuki,,,,,,Selenko,,śliczna fotka,, powiedz mi ktory to był tydz,,,, ale ssię cieszę że wszystko ok,, ja idę 8 grudnia. mam nadzieję że bedzie juz coś widać,,ale boje sie jak cholera,,,,,,tez miąłam por. chybione,,, ciesze sie ze tobie sie udało...Edytko,,, wiem że Ci Cieżko i często mówisz że ok dla nas żeby nie martwić, ale wiesz po to jest tpo forum, żebys mogłapowiedzieć co cię boli,,, i dusi,,,,, wiem jak to jest,cieszysz się że innym się udaje a zarazem nie możesz znieść myśli że TObie nie,,,,,,,,ale ja głęboko wierę że ty doczekasz się malęństwa,, a Teraz krzycz ile wlezie a my bedziemy CIe wspierać, po to Tu jesteśy,,,,,,,jak CI żle to wylej To,,,,,,mi to pomagało i nie ukrywam ze nie umiałam sobie z TYM poradzić ale miąłam WAS , CIEBIE,,,,,,,, masz prawo mięć żal do wszystkich i o wszystko,, ja To rozumiem,,, i jak nie masz dnia,,, to nie patrz się że nie chcesz nam robić przykrości tylko prosto wylewaj,, pamiętaj jestem z TOBą,,,,,, zawsze i wszędzie nawet jeśli mni enie ma,,,,,,,,BUZIAKI DLA CIEBIE.....AGA ir,, wiedziałam,że nie wytrzymasz,,,,,ciesze sie, a teraz sie uda,,hehe ja TO wiemAlso pieknie wygladasz,,GUŚKLa, ale mkni eten suwaczek, jak burza,,,,,Ona ale się cieszę,,Pixelko,,,,,,,, TWÓJ TEZ już spory sówczek kiedy robiłaś pierwsze usg??GAbi,, CIebie te chorubska zamęczą,,,, bidulka,, jak MIKOŁAJ,,SAfirejk mój Igor tez chodzi i tez nie raz coś przyniesie,,,, ale tez widze wiecej ++++++++++Aga AJ,, gratuluję zaręczyn,,, wkońcu jakies słoneczko nad TOba,,,,,,,,,NIUSIA, MAŁA,, co u WAS,, BUZIAKI,,,,ALUTKA pozdrawiam,,KAROLKA pamiętam o TObie i jestem z TObą całym serduchem,,,,,,Dilajla, jak się czujesz kochana,,,Wróbelek,,, buziaki,,, jak spaiki???heheheANesto, Mirka, Mordoklejka,,, pozdrawiam,, jeżyk gdzie jesteś,,Jest nas tyle że szok,,,,,,,ale jeżeli ni ewymieniłam to tylko bopamięć do niców zawodzi,,, wszystkie pozdrawiam,,,,,,,buziole,,,
AGI co u CIEBIE,,,,,,,,,,??? jak nastrój,, buzile dla CIEBIE WIELKIE
 
cześć dziewczyny:happy:ja też już w pracy,spodobało mi się tutaj,rano jak przyszłam od razu sie zalogowałam
życzę wszystkim miłego dnia
 
Kasiekkm...ale sie kochana rozpisalaś, brakowało tu twoich dlugich pościków :-)

ja bylam na usg 6t4dc i babelek mial 7,6mm i widziałam serduszko biło 121 uderzen na minutkę :-) teraz ide dopiero 18 grudnia jak doczekamy w dwupaku...bedzie 12t5dc

ola witaj...
Agi a co u ciebie? dzieki za buziaczki :-* buziak i dla Ciebie
 
Witam WAS dziewczynki !właśnie na 12 ide do gina.i dzisiaj mi powie czy szpital czy tabletki.Miłego dnia Wam życzę.
 
Witam dziewczynki!Ona26-gratuluje!!!! to naprawde cudowne! Teraz juz napewno bedzie dobrze!Kasik84,Ola,Wikucha-strasznie mi przykro ze i Was to spotkało,mi równiez pomogły dziewczyny z forum,ich siła dodała mi odwagi i wiary ze jeszcze bedzie dobrze. A teraz zbieram sie do szkoły(ucze sie szweckiego)... musze sie troche skupic na nauce bo za tydzien pierwszy egzamin koncowy.O rany, jak ja bym chciała pracowac a nie tylko ciągle sie uczyc.. no to pa.. Do póżniej!
 
Witam Ada nie znamy się ,, mio Cie poznać choć w takich oklolicznościach,,Kasik wiesz ja miałam i tableti i zabieg....o poronieniu chybionym dowiedziałam sie na usg w poczatku 11 tyg. dostałam skierowanie do szpitala, nie miałam zadnych objawów ze cos nie tak nic mni eni ebolało, ni eplamiłam, tak wyszło,, w szpitalu powiedzieli mi że podadzom mi tabletki na poronienie ,żeby szyjka póściła, żo to jest mniejinwazyjnie i nie uszkasdza się szyjki,, mimowszystko gdy tabletki zadziałały miałam łyżeczkowanie,, buziaki pozdrawaiam,, Pixelko ja tez stęskniłam się za waszymi postami,, powiedz mi Ty miałaś dopochwowe co nie?? ja ide pod koniec 8 tyg,, powinno być widac serduszko co nie???
 
reklama
Kasiek pod koniec 8tc napewno zarodek bedzie miała ze 2,5-3cm cm i juz to nie bedzie zarodek tylko: płód... a serduszko mu bedzie bić juz co najmniej od 2-3 tygodni
 
Do góry