reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam

Bardzo dawno mnie nie było, i moze zapomniano o mnie :(
i choc starałam sie nadrobic wszystkie zaległosci, niestety nie udało mi sie.
ALE zauwazyłam i to z niechecia ze znow przyszły nowe osóbki , osoby które raczej nie powinny sie tu znlaezc a jednak sytuacja zyciowa skierowala je do nas.
Zauwazyla równiez ze przybyło mam - nowych FASOLECZEK
Tym wszytskim mamom GRATULUJE I TRZYMAM KCIUKI BY WSZYSTKO POTOCZYLO SIE DOBRZE !!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam wieczorową porą. Troszkę zdenerwowana bo czekam na telefon WAŻNY i póki co narazie milczy :baffled:

Also Alu!!!!!!!!!!!! Dziękuje śliczny brzunio!!! "ehhhh" zacytuję Alutkę :-D:tak::-):rofl2: faktycznie już pod obcisłą bluzeczka nie da się ukryć :-):tak::-D Dziękuje i ślicznie Ci służy ciąża. A ten uśmiech :laugh2:

Madzia(Modroklejka) troszke zaganiana w tym tygodniu byłam. Na stówę odezwę się z romansem w poniedziałek.. po weekendzie. Dziękuje za pamięć. Musze zrobić listę i .... zapukam do Ciebie. Cieszę się że usłyszłaś me wołania do Ciebie. A może Ty pochwalisz się swoim zdjątkiem?

Gabi a czemuż to m nie rozumie sytuacji? Czyżby nie zdawał sobie sprawy z jej powagi? Qrcze wierzyć się nie chce :baffled::eek: Ale jak czytam to Ty dzielnie walczysz z łóżkiem i leżysz.. leżysz..
Ściągi nie mam ale dobry pomysł bo może wtedy nikogo nie ominę :zawstydzona/y:

Mika więc póki co jesteś samotna i do wzięcia?:sorry2::-D:laugh2: Już robić zapisy póki M nie wróci? I też fajnie ze napisałaś. A Juniorek dokazuje mamusi?

witaski Ada. Jak Ty się czujesz?

pixelko Ty masz przechlapane z tą teściowa. Brak słów i faktycznie nóż w kieszeni się otwiera jak czytam co Ona wyprawia :baffled:

Alutka a Ty tak wpadłaś i wypadłaś? Co tam u Was? Kiedy zaczynasz normalny tryb pracy po 8h?

Szafirku i jak byłaś na tym USG dzisiaj? Ale faktycznie 21 już tuż tuż więc warto poczekać i dać czas fasolce by urosła większa :-D więc liczymy dni.

Sylwia a skąd wiesz że jeszcze nie jesteś w dwupaku? Wróżka czy co?:-pFajnie że napisałaś... bo już powoli zapomnialam jak wygląda Twój avart:sorry2::laugh2:

Agula Irl i będziesz mieć wkońcu z głowy tego hydraulika. Ale też nieźle długo na niego czekałaś.

Agula AJ a Ty??? gdzie sie podziewasz? Czemu tutaj nie piszesz? Czy masz jakiś problem?:-(

Kinguś więc korzystaj z uciech póki masz siłę :-p choc praca w kadrach powinna być ok. Tego Ci życzę. A jak @????

Karolka hop hopppp jeśli nasz czytasz przynajmniej się uśmiechnij do nas :rofl2::-D

I telefon dalej milczy :-(
 
reklama
Do góry