reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pyzunia fajnie ze juz zaczelas badania ,ja to troche czasu stracilam bo nie wiedzialam co poczac ze soba,szukalam gina,itd ale ten czas leci ajjj:tak:
 
reklama
Ale to tylko dzięki Wam . Jeśli nie trafiłabym tutaj to pewnie poszłabym na wizytę i na tym koniec , bo nie wiedziałabym co robić. Dzięki Wam kochaniutkie
Nawet , jeśli nic nie wykażą żadne badania to sumienie będzie czyste, że zrobiłam cokolwiek...
 
Pyzunia ja tez tutaj sie dowiedzialam wiele o badaniach i wybralam te ktore mnie nurtowaly,lekarz nie kazal robic nic,zaden az do obecnego mojego gina nawet nie zrobil mi usg ehh tak sie przejmuja:angry:
 
Tylko te podstawowe na razie morfologia,mocz, potas,glukoza i sód w surowicy (po co?) toxo miałam wcześniej robione. Przynajmniej lekarz wykluczył macicę dwurożną , bo zaraz po zabiegu mieli takie podejrzenie , ale powiedział,że to przez to , że była rozpulchniona... Pozdrawiam
 
Nikogo nie ma to uciekam już...
Tylko ja nie mogę w nocy spać...A jutro już wracam do pracy...Dobrze, że na popołudnie pierwszy dzień
 
Jestem na chwile.Ty chociaz sie troche znasz i mialas jakies badania. Chce zrobic jakies podstawowe ale glukoza czy jakis potas tez?
 
reklama
Do góry