reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mała....zaglądaj do nas częsciej....rozumiem Waszą decyzję...sami wiecie co dla Was najlepsze....
Ciesze sie ze wróciłaś....
Edytko....Ty wiesz....
Angeliko....ciesze się i wspieram....
Miruś...wracajcie cało i zdrowo.....
Gabi...bedzie dobrze ,niezamartwiaj się kochana...
Pixela...super,serduszko Waszego Malenstwa i mnie wzruszyło...
Witam Nowe dziewczynki...przykro mi,ze i Was To spotkało....razem bedzie nam razniej i łatwiej przejść przez te trudne chwile...
Syluś....miłego wypoczynku....owocnego....
Ona,Agi,Also,Anesto,Aga Ir,Mała,Dilajla,Guska,Gabi,Alicja,
Alutka,Slodziutka,Selenka,Doka,Carri,Cyniczna,Kasiek,Katrin,
Kinguś,Karola,Jezyk,Dlaczegotak,Szafirek,Niusia,Mirka,
Mordoklejko......i Te niewymienione serdecznie pozdrawiam
 
Hej babeczki.

Baaardzo dawno mnie tu nie było... Widzę, że dołączyły nowe mamusie Aniołeczków. Współczuje i naprawdę strasznie mi przykro z waszego powodu. Sama zagościłam w tym pokoiku na prawie roczek. Miałam szczęście i udało mi się zostac mamą Jasia. I Wam też się uda. Trzeba tylko w to wierzyć.

Gaba - ja nie leżałam, a nabiłam 27,5 kg w ciąży. Jak szłam rodzić ważyłam 92,5 . Jasiek ma prawie 8 miesięcy, a mnie został 1 kg więc niemartw się, że przytyjesz. A kuzynka leżała od 19tc zaszyta i młody urodził się w 38tc. Niemyśl ile jeszcze zostało do "plackowania". Pomyśl ile już przeleżakowałaś. I ciesz się tym bo jak się maleństwo urodzi to Cie tak w dwójkę wezmą do galopu, że niebędziesz wiedziała czy jeszcze żyjesz. ;-)

Pozdrawiam i życzę samych porodów po 38tc. :D
 
witajcie

ja tylko na chwile...wszystko bede czytac dopiero jutro

chciałam tylko poinformowac ze u mirki ok, zostaje w szpitalu co najmniej do jutra...krwariwnie prawie ustało, nadal nie wiedza co jej jest...podejrzewaja ze to od długotrwałego przyjmowania heparyny...

padam na pyszczek
odezwe sie jutro
 
reklama
Witam się cieplutko.

Ja jestem dzisiaj po wizycie kontrolnej u gin. Wyniki wszystkie mam ok (oczywiście te podstawowe tylko...) Czekam na wyniki hist.pat. ale to dopiero gdzieś za dwa tygodnie. Jeżeli będą ok to sama nie wiem...Lekarz kazał się wstrzymać na razie ze starankami, ale powiedział,że jeśli okres będzie w miarę regularny , wyniki będą ok, a wszystko będzie się goiło jak do tej pory to po 3 cyklach możemy "działać". Na razie wszystko się ładnie goi.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
Do góry