reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

syluś nie martw się za bardzo. Ja też tak miałam, że trochę mi było przykro, jak dziewczyny, które straciły swoje aniołki po mnie zachodzą, a ja co wizyta, to większy dół i brak szans. Nawet z dwoma policystycznymi jajnikami się udaje. Cierpliwości kochana :-)
 
reklama
Witam:-)

3dni nie miałam netu,oj jak bardzo mi was brakowało,ale taka odskocznia dobrze robi.

Wróbelek gratuluję fasolki życzę ci by te 9 miesięcy przebiegło bez komplikacji:-)

Pixella to już prawie,daj znac jak usg,trzymaam kciuki,żeby z fasolką wszystko było w porządku:tak:

Katrin ogromnie ci współczuję,nie wiem co
powiedziec:-(

Mirka życze ci i Juniorkowi dużo zdrowia:tak:

Beti7 tulę cię mocno,jest nas tak wiele ale
jesteśmy silne:tak:

Gabi nie zamartwiaj się,wszystko musi i będzie dobrze,jesli masz leżec to leż,na pewno uda wam się jakos to wszystko zorganizowac:tak:

Kasiek i co u ciebie,przeprowadzka się udała?

Słodziutka,AgaAj,AgaIrl,Ona,Doka i resztę dziewczyn cieplutko pozdrawiam.
 
syluś i jak tam spakowana, mam nadzieję że dobry nastrój i optymizm też zapakowałaś:-) Będę się modlić za wasze upojne noce:rofl2::-D:happy:
Bez fasolki nie wracajcie:rofl2::rofl2::rofl2:

Aga co do oleju to tak jak Syla pisze starczy na dwie zimy:-)

Beata1980 cieszę się że tu zajrzałaś, każda zafasolkowana mamusia daje nadzieję tutejszym mamom, które również straciły swoje fasolki

Beti witaj kochana;-)

A ja właśnie pije kakałko:-D ostatnio z napoi to ono mi najbardziej smakuje

Pozdrawiam was wszystkie:tak:
 
dobry nastrój spakowany wraz z nadzieją:-) rodzice własnie dojeżdzają juz do zakopca i będą na nas czekac, my wyruszamy o 4, nie wiem jak wstane o 3 hehe, mam tylko nadzije ze mgły nie bedzie!
 
dzień dobry, a raczej dobry wieczór.
Witam Cię beti , ada, przykro mi ,że w takich okolicznościach, ale dobrze trafiłyście, tu są wspaniałe osoby, wyciągnęły Mnie z dołka i dalej wyciągają.

szafirku, jak samopoczucie?
Syla, do zakopanego? Bardzo dobry pomysł, zrelaksujesz się, odpoczniesz.

Aga Irl, Ty to jesteś gospodarz domu, czytam i ci zazdroszczę.

Niusi@, Ja nie zapominam:tak:

Edi, Aga AJ, pamietam o was kochane.

kasiekk, a Ty gdzie?
Gabi, trzymaj się kochana, obyś szybko znalazała rozwiązanie sytuacji.

Pozdrówcie Mirkę, trzymam za nią kciuki.
Dilajla, karola, Alutka..

Niewymienione serdecznie ściskam.
 
Selenko nawet dobrze czasem coś zakuje a to zaboli ale plamienia już nie ma wiec jestem spokojniejsza o ile można w naszej sytuacji być spokojniejszym... ogólnie jestem trochę zmęczona... ale dziś czuję się wręcz rewelacyjnie może dlatego ze jest niższe ciśnienie (ja wtedy czuję się rewelacyjnie gdy wszyscy dookoła ledwie się ruszają :))
 
reklama
Do góry