reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

TOLECZKO KOCHANA ! Jestem z Toba calym sercem. Bede sie modlic za Ciebie i za Twoja Kruszynke. Musi byc dobrze. I bedzie. Tak jak dziewczyny Ci napisaly. JEST NADZIEJA.
 
reklama
Toleczka Przytulam Cię bardzo mocno do serduszka i poproszę mojego aniołka w niebie żeby uprosił Bozię aby wszystko dobrze się skończyło.

Batonik Idź do drugiego lekarza musisz mieć lekarza któremu zaufasz w 100% i nie martw się kochana na zapas polez sobie odpocznij poczytaj książkę najlepiej jakąś lekką i odpędź od siebie wszystkie złe mysli

No a u nas juz po @ więc może by próbować jeszcze raz może mój anio.łek faktycznie chce powrócić do nas w grudniu:-)
 
Tolenia;
3maj się cieplo - najważniejsze, że lekarze są świadomi i od razu będą mogli działać - to bardzo ważne... a może w ogóle serduszko okaże się zdrowe i będzie ok. Trzymam kciuki za Patryczka
 
Jeżyk,a ja dwa,hahaha.
Jejku,Tolka trzymam mocno kciuki bądź dzielna.
Wiesz,na bb akurat ostatnio sporo kręci się w okół dzieciaczków z wadą serduszka.Mała Zosieńka,miała operację w wieku ok. 3 tyg. i niedługo wychodzi do domku.Malwinka przedwczoraj z mamą pojechały do stanów.Wszystkich wspiera Madzia,której synek miał operację w drugiej dobie życia, a teraz taki przystojniak,że hej i Eve,której córeczka też wraca do zdrowia, i mama Maciusia....Wiem,że ci ciężko.Może okazać się,że wszystko będzie dobrze.Ale tak an wszelki wypadek,jest jeszcze troszkę czasu i musicie go wykorzystać,zebrać jak najwięcej informacji,kontaktów.Proszę odezwij się do mnie,napisz coś więcej,albo bezpośrednio na wątku Mai,Zosi,Malwinki czy fundacji.Mamy dzieciaczków po operacji na pewno sporo Ci pomogą,również dziewczyny,które zakładają stowarzyszenie "zawsze jest nadzieja" zresztą zmotywowane tym wszystkim.większość dzieci operował prof.Wojtalik w klinice kardiochirurgii dziecięcej w Poznaniu,specjalista światowy.
Odezwij się,razem coś wymyślimy i wszystko będzie dobrze !!!
Pozdrawiam.
 
gabi jak to dobrze że myu cie tutaj mamy!! jednak bóg nie opuszcza aniołkowych mam pozwala im sie odnaleźć
Jak ja się cieszę dziewczyny że was tu mam
 
Tolka,napisałam w/w dziewczynom o Tobie,proszę odezwij się,one Cię pokierują,doradzą,żebyś się tak nie błąkała po omacku,zanim trafisz na sensownego lekarza !!!
 
Tolka,czekam na kontakt.Dostałam też różne wiadomości,po poście o Tobie (ogólnie opisałam,nie podawałam Twojego niku).Ktoś mi na gg napisał "Przeczytałam Twój post i musiałam do Ciebie napisać.Serce Wiktorii - Onet.pl Blog Justyna- mama Wiktorii znalazła pomoc w Monachium u dr Malca. Modlę się i trzymam kciuki za dzieciątko, o którym piszesz. Pozdrawiam"
Buziaki,spadam z dzieckiem do lekarza:baffled:
Pa.
 
reklama
witam się z rana!
ale sie wyspałam..:tak:! dopiero wstałam,już nie pamiętam kiedy mi sie tak spało..Alex jeszcze u babci do wieczora-a ja dzis leniu****ę.:cool2:
Batonik idź do drugiego gina. faktycznie najważniejsze ufac mu na 100%,(niebędę znów pisać ,ale odkad zmieniłam gina wiele sie zmieniło ,na lepiej..)Trzymam kciuki za wizytę,wszystko będzie dobrze:tak:
Tolunia jestem z toba całym serduszkiem! Trzymaj się dzielnie..a może by tak jeszcze inna konsultacja??Zresztą skontaktuj się z dziewczynami co radzi gabi,one maja podobne problemy..pomogą ci napewno:tak:
Słodziutka,Maggi,Jeżyk,dlaczegotak,Asiu,izulka i wszystkie nie wymienione pozdrawiam was serdecznie :tak:
Daguś nie zapomniałam o tobie;-),ciekawe która z nas wczesniej urodzi..pewnie ty:tak::-D
Ja po wczorajszej wizycie :
pan się zdziwił że to ja-to pani jeszcze nie urodziła?:-DA mój Piotrek(bo był ze mną) że tez by już chciał bym urodziła..
Ale..szyjka juz miękka,skrócona..i rozwarcie na 1palec..ale łożysko niema jeszcze zwapnień..Dał mi cza najpóźniej do 14 tego(wtedy to juz szpital!)..i powiedział że poród moze zacząc sie juz w każdym momencie..:shocked2::baffled:
Kazał mi więcej odpoczywać,bo stasznie puchna mi nogi(ale dobrze że tylko wieczorem)..
Sciskam was mocno..cos posprzątam puki małego niema..i Odpoczywam:-):tak::cool2:
 
Do góry