reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki Kochane;
Wybaczcie, że znowu tak ogólnie napiszę ale nie mogę nad Wami nadążyć... Gratuluję zafasolkowanym - teraz to już musi być dobrze :-)
Ikusia;
Tobie również serdecznie gratuluję :-)
Co więcej, serdecznie pozdrawiam Dziewczyny, które z wiadomych powodow do nas dołączyły...
Co u mnie... hm... dalej nie jest spokojnie :-( Coraz bardziej macica mi się stawiała i dzisiaj zadzwoniłam do ginka, który przepisał mi fenoterol. Niestety magnez był zbyt słaby i nie zdał swojego zadania w moim przypadku. Trzeba było sięgnąć po silniejsze leki... muszę dużo leżeć i jest mi strasznie ciężko - tym bardziej, że J. ma teraz full wyjazdów :-(
Mam nadzieję, że będzie dobrze...
 
reklama
Słodziutka - może nie będe oryginalna i powtórzę za Dagą nie jesteś niczemu winna , nie możesz sie obwiniać !

Cyprysiowa - prosze nadrobić zaległości ;-):tak: i poczytać kilka stron wstecz jak nam się fasolki posypały, teraz czekamy na twoją kochana !

Joasiu - Leż i wypoczywaj i nie denerwuj sie przede wszystkim !


Miłego wieczoru !
 
dziękuje Wam kochane dziewczyny. Dziekuje i Wam mój mąż który siedzi obok i skrzętnie ze mną wsztystko czyta. Dzięki Waszej pomocy dzisiaj wyszłam z domu, znalazłam tyle siły by iść do rodziny i stawić czoła wszystkim "kondolencjom". Wiem, nie jesteśmy jeszcze dość silni ale bardzo się z mężem staramy trzymać głowę podniesioną i nabierać sił by nasz Aniołek kótry jest w niebie widział że mamusia i tatuś są szczęśliwi bo wiedzą że trafił tam gdzie napewno nikt Go już nie skrzywdzi.
Przesyłam całuski...
Dziękujemy...i dalej prosimy o wsparcie..
 
aa i zapomnbialam powitać słodziutką. Będzie dobrze, tez trafiłam tutaj ponad miesiac temu, jesczez prezd zabiegiem, naprawde potrafimy tu podtrzymać na duchu...:tak:
 
Hej,Edytko,witaj nas,przykro,że tutaj.Wypłacz się,wykrzycz,a potem pozbieraj,zrób podstawowe badanie,łykaj folik i ...bądź z nami,ktoś Cię zarazi na pewno.
Każda z nas pewnie myślała,ze gdyby wiedziała,gdyby nie była chora,gdyby nie dźwigała,gdyby nie wzięła tabletki,gdyby się bardziej cieszyła,gdyby czegoś nie pomyślała,gdyby coś tam...a prawda jest taka,że w większości przypadków nie mamy na to wpływu po prostu:-( Trzymaj się.
Cyprysiowa,gratuluję @:-D
A najważniejsze,Ika,buziaki dla Marysi i czekamy na newsy i fotki !!!
Joasiu,nie martw się będzie dobrze,tylko LEŻ !!! Ja zaczęłam leżeć z M w 24 tyg.,skończyłam tydzień przed terminem,zjadłam tonę fenoterolu (telepałam się strasznie,ale organizm sę przyzwyczai),w 33 dostałam sterydy,żeby mu się płucka wcześniej rozwinęły jakby co,a urodził się po terminie:cool2: ale leż,nie kuś losu,da się wytrzymać naprawdę,warto;-) Ja do dziś pamiętam obolałe od leżenia boki:sorry2:
Buziaki dla wszystkich.Papapa.
 
Dziewczyny mam juz nastronie suwaczka swoj suwaczek nawet jakas rejestracje zrobilam
ale teraz kompletnie nie wiem co dalej :-( sa tu jakies kody ale jakies dlugie
cale nazwy stron pisza i nie wiem co mam wpisywac pomozcie ?
Czesc Dorotka! Zaczynam nadrabianie zaleglosci od Ciebie! Napisz Kochana, jak sie czujesz.
Widze, ze nie masz suwaczka, ja tez walczylam chyba przez tydzien i mi nie wychodzilo, ale jakas dobra duszyczka zamiescila instrukcje, ktore pomogly :-).

Sprobuj wejsc tam:

jak wstawić "suwaczek"???

Caluski i powodzenia:tak:
 
dlaczegotak.Gabi;
Dziękuję Kochane :-) tak jak Gabi napisała - ja też zaczęłam się telepać ale przynajmniej skurcze ustąpiły.Do tego jeszcze pomimo leku odciążającego serce -bije jak szalone :szok:
Qrcze tylko, że nie da się tak cały dzień leżeć - trzeba zrobić jedzonko, umyć się, sik i coś jeszcze... ale i tak więcej leżę niż chodzę.
Dobrze,że mam laptoka w łóżku :-) J. dzisiaj wyjechał - dobrze, że wczoraj zadzwoniłam do gina i przepisał mi ten lek. J. będzie spokojniejszy..
słodziutka;
wszystko będzie dobrze. Kochana, o tym nigdy się nie zapomni i już na zawsze pozostanie w Waszych sercach - warto jednak walczyć o swoje szczeście, następnym razem się uda i będzie wszystko ok - My Ciebie prędzj czy później zarazimy ciążą :-) Tylko, że musisz z nami być :-)
 
No to nadrabiam odpisywanie dalej.

IKUS! GRATULACJE!!!!! UCALUJ MALE SLODKIE PIETKI OD ´´´CIOCI`´ Z BB i wklej nam zdjatka jak bedziesz mogla. Caluski dla Ciebie tez!

Dagus! Jak u CIEBIE????? Kciukasy :tak:
Ewus! A jak u Ciebie????? Trzymam tez mocno :tak:.

Gabi, ale fajniutki ten Twoj maly facecik :-).

Cyprysiowa! Witaj... Widzisz, trzeba czesciej zagladac! Zafasolkowane sa Ewulka, Batonik i Dorotka, ktora dolaczyla do nas juz w fasolka .... Moze nas ``zaraza` ;-) i lapniemy sie na te grudniowki???? :tak: Moze jeszcze ktos sie dolaczy....:-D

Batonik, kochanie, napisz co u Ciebie, bo sie martwie. I nie ja jedna ... Nie dojdziesz z tymi facetami ... ale jak masz Malenstwo, to znalazlas milosc zycia ... i nigdy juz nie bedziesz sama. Dbaj o siebie.

Joas! Sciskam Cie mocno. Wspolczuje stresow! Ja chyba bym zwariowala. Lez i odpoczywaj ile sie da. Bedzie dobrze. MUSI BYC :tak:. Czy masz kogos do opieki nad Toba jak Twoj najdrozszy wyjezdza?

Izulka! Z belferskim pozdrowieniem ;-). Ja mam stresa giganta przed tymi probnymi bo nie wiem kiedy ja to wszystko zdaze poprawic :baffled:.

Aga! Fajnie, ze sie odezwalas :-)

Berbelek :-), to zdjatko ze specjalna dedykacja dla Ciebie :-)
 
reklama
Gabi;
jeszcze jedno - odnośnie obolałych boków od leżenia - ja dzisiaj J. powiedziałam, że mi niedługo d...a do łóżka przyrośnie :-D:-D:-D
 
Do góry