reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Fajny masz suwaczek Berbelku! :-)

Chwilke mnie tylko nie bylo i ile sie tu dzieje! Nadrobie wszystko jak najdrozszy wyjedzie. Tez mielismy male zgrzyty dzisiaj :wściekła/y:bo on przeziebiony i marudny, a ja zapracowana i niedbajaca o niego :baffled:. Ale to tylko facet ...

Batonik! Sciskam Cie mocno! Wszystko sie ulozy! Zobaczysz!:tak:Dbaj o siebie i fasolinke.

Ewulka! Gratulacje!!!!!!!

Wszystkim Wam babeczkom milych snow :-) :-) :-).
Dobranoc
 
Ja poroniłam we wtorektez w 7tc, nic mi się nie chce, strasznie mi smutno, Miało to być nasze pierwsze dziecko. Dopiero co zaczeliśmy sie z mężem starać..o dzidziusia i tutaj ku naszemu zaskoczeniu udało się odrazu..:)) ale ta radość nie trwała długo...tylko 5 dni.. bo później..zaczełam krwawić..i dzidziusia już dziś z Nami nie ma..i mam ogromny żal do mojej gin że pozwoliła na to. Bo co jak co..ona powinna wiedzieć że po odstawieniu plasterków nie powinniśmy się tak szybko starać o dzidziusia.. :( mam dużo żalu w sercu..za dużo...
 
Witam dziewczyny:-)

Cóż za paskudny dzień,aż sie wrzeszczeć chce:angry::no:, leje, wieje aż mi parasol rano połamało, ochyda:no::no::szok:

Słodziutka witaj wsród nas:-), przykro że poznajemy się w takich okolicznościach, ale zobaczysz bedzie Ci tu z nami dobrze:tak:, kazda z nas przez to przechodziła:-(

Dlaczegotak- a Ty co dziś zaspałaś?? jeszcze Cie tu nie ma?;-);-):-D:-D
Wszystkim babeczkom życzę udanego weekendu:-):-):-)
 
Ja poroniłam we wtorektez w 7tc, nic mi się nie chce, strasznie mi smutno, Miało to być nasze pierwsze dziecko. Dopiero co zaczeliśmy sie z mężem starać..o dzidziusia i tutaj ku naszemu zaskoczeniu udało się odrazu..:)) ale ta radość nie trwała długo...tylko 5 dni.. bo później..zaczełam krwawić..i dzidziusia już dziś z Nami nie ma..i mam ogromny żal do mojej gin że pozwoliła na to. Bo co jak co..ona powinna wiedzieć że po odstawieniu plasterków nie powinniśmy się tak szybko starać o dzidziusia.. :( mam dużo żalu w sercu..za dużo...
Witaj Slodziutka! Bardzo mi przykro, ze spotykamy sie w takich okolicznosciach i bardzo Ci wspolczuje. . Wszystkie z nas, na tym watku, przez to przeszly, wiec mozesz liczyc na wsparcie w kazdych okolicznosciach. Ja stracilam Malenstwo 11 tyg. temu i wtedy dziewczyny pomogly mi w sie pozbierac, czego i Tobie z calego serca zycze. Nie zapominamy nigdy o naszych Aniolkach, ale po pewnym czasie przestaje to az tak bolec. Kazda z nas zadawala pytanie DLACZEGO? I najczesciej niestety, nigdy nie znajdowalysmy przyczyny ... najczesciej przyczyna poronienia jest blad natury, jakas wada genetyczna... Narazie daj sobie czas ... i pisz tutaj co czujesz, pytaj... To pomaga.

Bardzo mocno Cie przytulam :-).
 
Hej, dawno mnie tu nie było, ostatnio duuuzo się działo...
Dzis dostałam pierwsza @ po zabiegu, mnęly 33 dni ...
Cieszę się że już przyszła bo już niedługo będziemy mogli się starać.
Muszę łyknąć no-spe bo mnie brzuch boli :-(
 
Witam was babeczki!
Witam też słodziutka-e,bardzo mi przykro że ciebie tez to spotkało..w sumie to dobrze trafiłas,będziemy cię pocieszać jak umiemy,,W końcu my tez tu-z tego samego pwodu sie znalazłysmy...Potrzeba troche czasu,ból minie..i znów będziecie myslec o starankach...
Cyprysiowa gratulacje pierwszej @ ! pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać @,po zabiegu..Teraz będziesz spokojniejsza..i może jakieś staranka?!
A! teraz to już 100% wiadomość..właśnie doczytałam się na lutówkach..
...Ika-s WCZORAJ URODZIŁA!!!
Fajny dzień ,co nie??Gratulacje dla Ikusi i jej dzidzi!!!
Daga a właśnie,byłaś w tym teatrze??
Mi dzisiaj jakoś ciężko,i zauważyłam jakieś dziwne upławy..takie kawałeczki..może to ten czop?? Z Alexem nic takiego nie miałam,więc sama nie wiem...Czyli..coraz blizej...
 
reklama
Do góry