reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki Dlaczegotak, przepis wykorzystam w najbliższym czasie:tak::-)

No, dokładnie...ciekawe co z Batonikiem:confused::confused:
 
reklama
Czesc dziewczyny nio dzis jest duzo lepiej choc i tak jakas niespokojna jestem :-(
ale sie naprawde staram uwiezcie :-).
Nawet sie dzis troche pouczylam co ostatnio u mnie to graniczy z cudem :-).
Raz mialam dzis straszne mdlosci wiec sie polozylam sle to nic nie dalo :-) a jak siadlam
to odrazu polecialam do kibelka :-) wiec chyba musi byc wszystko dobrze i 10 marca
bede najszczesliwsza na swiecie :-) oby tak bylo .
Zas zaczyna mnie ta glowa bolec wiec ide sie polozyc z ziemnym okladem :-(.
Zaliczylam juz niedlugi spacer z pieskiem a wieczorem pojde z M na chwile na spacer :-)
 
Cześć dziewczyny!:-D
Korzystam z chwili i włączam BB.:happy2: Niestety nie nadrobię zaległości:-(, ale często o Was myślę i pamiętam.:yes:
Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć, że u nas wszystko się pozytywnie układa. Chodzimy już na spacerki i nawet się wysypiamy w nocy.
Ściskam Was mocno!
Buziaki
Aniu!!!! Ogromnie sie ciesze, ze sie pojawilas :tak:. Caluj obie slodkie pietki ode mnie. I super, ze wszystko dobrze :-). Jak masz cos nowego, czekamy na zdjatka...
No i widze, ze waga idzie w dol! Tak trzymac!
 
Tylko pozdrowionka dla pozostalych dziewczynek :-) bo musze troche jeszcze popracowac :baffled:. Ale za to mam milo, bo moj Jareczek ma ferie i siedzi caly tydzien w mnie i gotuje obiadki :-D. Musze mu podpowiedziec ten gyros ;-).

Caluski!
 
Małgosiu - tylko ten gyros polecam raczej na kolację ( jak bedziecie na 100 % pewni że nie będziecie wychodzić z domu ) my jedliśmy na obiad był pyszny , a potem pojechaliśmy do dentysty , nie pomogło szczotkowanie , ani gumy orbit , zapach czosnku był wszędzie :baffled: Biedna pani dentystka :baffled: hi hi

Dobra miłego wieczorku , ja spadam do męża ;-) mój będzie miły " tego tego "
 
Hej babeczki.

Ewelka - boję się, że po porodzie "humorki" dopiero się rozkręcą...

Izulka - czasem uczniowie potrafią człowieka pozytywnie zaskoczyć.

Dorota - a jeśli się okaże, że miałaś później owulacje i do poczęcia dziecięia doszło póżniej? Pójdziesz do lekarza i serduszka niebędzie bo zawcześnie??? Ja tak poszłam - 2 dni po teście i niebyło jeszcze nawet pęcherzyka. miałam 2 tyg paniki, że ciąża pozamaciczna i szłam z myślą iż wrócę ze skierowaniem na zabieg...Myśl pozytywnie i niczym się nieprzejmuj!!!

Aga - a mój małż wyzywa, że w tym roku jeszcze na L4 niebył bo "zdrowy jak kuń". Śmieję się, że w tym roku ja wykorzystuję przysługujące rodzinie wolne i dlatego wszystko do pracy musi chodzić. Ale współczuję chorego męża - dla mnie to zawsze horror jest bo przy temp. 37 jest umierający

Post_ptaszyna - :-)

Ewa - super, że randka się udała. Mój stwierdził, że jutro nabędzie bilety do teatru bo później to niewiadomo kiedy uda nam się gdzieś wyjść...

Jezyk - ja miałam zabieg 17.12.2006r. Nasze aniołki prawie w tym samym czasie odeszły.

Dlaczegotak - dzisiaj cały dzień przespałam i przejadłam.

Ania - niestresuj się kobieto, że nienadrabiasz. Ważne, że się wysypiacie! Teraz maleństwo najwazniejsze.

Maggie - :-)

A co z Batonikiem i Berbelkiem? Toluś???

Odechciało mi się wcześniejszego porodu bo jak ja sobie z dzieckiem poradzę???? :baffled:Ostatni raz miałam na rękach takiego szkrabka 17 lat temu...

Pozdrawiam. miłych snów
 
Jetem :-)
Ostatnio mam bardzo mało czasu. Od jutra mam 4 dni urlopu, poczytam i odezwę się...
Buziaczki dla wszyskich kobitek :-)
 
reklama
Daga,śmiem podejrzewać,że po porodzie nie będziesz miała czasu na humorki:-D
Aniu-ucałuj swojego szkrabika.
Pozdrawiam.Wszystkich.
 
Do góry