reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Moja droga Ptaszynko ! Ja nie śpie już od 7 :00 tyle że mój luby miał dzisiaj na 8:30 więc postanowiłam zrobić śniadanko , bo jak idzie wcześniej to mi sie nie chce ;-)
wypiliśmy poranną kawke i poszedł pa pa. Wczoraj byłam na lodach , miał być jeden , ale były takie pyszne mniam i zrobiły się dwa :zawstydzona/y:

Miłego dnia ! jaka piękna pogoda dziś ! ;-)
 
reklama
witam się i ja!
dlaczegotak u was ładna pogoda?..a umnie była wczoraj..dziś kropi deszczyk od rana:-(..
No własnie,a gdzie batonik?mam nadzieję że to ciążana 100%..Odezwij się kochana:tak:!
Dzis tak patrze na suwaczek ...a tu 10 dni do końca..:szok: 4 tego mam wizytę,(mój pierwszy termin z OM )zobaczymy co i jak..
A...co do mojej "randki"sobotniej ..to było b.fajnie..Alex u babci,byliśmy w kinie na "Pokuta".bo na Lejdis juz nie było miejsc..Pan koło mnie tak sie nudził i ziewał,..że śmialismy sie z nego..później lody w McDonaldzie..wspólnu prysznic..i zasnęłam jak niemowlę:-)..I wtedy byłam tylko 2 razy siusiu w nocy..Spalismy do 9tej (w niedzielę)..
Potrzebne mi to było..a teraz to niewiem kiedy gdzies wyjdziemy,czy wyśpie się ..
Pozdrawiam was wszystkie..miłego dnia!!
 
Ewcia - to była taka przenośnia literacka :-D Chociaż przez chmury przedziera się słonko ...
Szybkiego rozpakunku życzę !
 
Witam sie i ja dziewczynki mialam wczoraj wieczorem zajzec ale juz po gosciach nie
mialam sil i poszlam spac :-) i dzis jest o wiele lepiej :-) jak wstalam to glowa wcale mnie nie
bolala a teraz zaczyna mnie mulic zas ta glowa :-( ja przez nia oszaleje :-( .
Ide sie pouczyc troche testow na prawo jazdy bo mam egzamin a nic nie umiem
a przez ta ciaze nie umiem sie zupelnie na niczym skupic :-(
 
Dobra zabieram sie za sprzątanie , ale tak mi się nie chce że wam mówię ! Zrobie dzisiaj na obiad gyros , tzatziki i opiekane ziemniaczki , bo zupełnie nie mam pomysłu , a taki obiad w 30 minut szybko i smacznie ! Jeśli wczesniej nie usnę na stojąco :-D
 
Cześć babeczki:-)

Dorotko ...humorek lepszy? i tak ma być!:tak: zajmij się testami, to Ci dobrze zrobi....mdłości..to znaczy,ze z maluszkiem wszystko ok i rośnie:tak::-)

Dlaczegotak...witam w klubie, to chyba przez tą pogodę człowiek jest taki ospały, bardzo spadło u nas ciśnienie...można spytac jak robisz gyrosa?

Ptaszynko.. udanego szkolenia:-)

POzdrawiam wszystkie panienki:-):-)
 
Cześć dziewczyny!:-D
Korzystam z chwili i włączam BB.:happy2: Niestety nie nadrobię zaległości:-(, ale często o Was myślę i pamiętam.:yes:
Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć, że u nas wszystko się pozytywnie układa. Chodzimy już na spacerki i nawet się wysypiamy w nocy.
Ściskam Was mocno!
Buziaki
 
Aguś - gyros na szybko robisz tak : bierzesz mięcho które lubisz ( kurak , wiepszoszek , mućka ) kroisz na cieniusie paseczki , wkładasz do miseczki zalewasz oliwą z oliwek ( lub olejem ) dajesz przyprawy ( może byc specjalna gyros lub papryka ostra i słodka , pieprz , czosnek , czomber , rozmaryn, szczypta soli i cukru ) i kupe czosnku świerzego jak nie lubisz to mniej , ale jak sie gotuje to część mocy czosnku ucieka. Jak masz czas to zostawiasz na 1 h w lodówce a jak nie to na patenię , podsmażasz zalewasz odrobinką wody i dusisz , jak miecho zmieknie podkrecasz gaz na maxa i podsmażasz tak żeby było przyrumienione . Ja podaję z pieczonymi ziemniakam i tzatzikami ( ogórek , czosnek , sól , pieprz, serek bieluch lub specjalny jogurt grecki) Mniam ! jeśli wybierzesz kuraka , a zamiast ziemniaków frytki to zrobienie obiadu zajmie ok 20 minut.
 
Hej,ale produkujecie,a ja nie mam czasu:zawstydzona/y:
Dorotko,najzupełniej normalne są wszystkie Twoje obawy.Dziewczyny dobrze piszą,a mm nie porównuj,naprawdę każda ciąża jest inna.Ja myślę,ze w przyszłym tyg. możesz spoko iść na usg.Ja byłam za każdym razem dzień po terminie @ i potem kazał za 10 dni przyjść.Jak się tak bardzo denerwujesz,to sobie zrób bhcg w odstępie 48 godz.,powinno się więcej niż podwoić.
Oj nie pamiętam co jeszcze.
Mi zimno,znowu mnie choróbsko bierze(tfu tfu tfu).Jutro będę wiedziała kiedy operacja.
Ika i Daga-trzymam kciuki za ten dzień:-)
Tolka-za serducho dzidzi.
I za resztę też trzymam w każdej sprawie.Papapapa.
 
reklama
Hej dziewczynki!!
Dorotko - tak jak mówi Gabi zrób sobie z trzy razy bHCG co 48 godz. i jak zobaczysz ze rośnie to się uspokoisz przynajmniej do czasu I wizyty. I tylko sie nie denerwuj (wiem, wiem łatwo się mówi...) Ciesz się fasolką!!!! SUperrrrr!!!
Dlaczegotak - ja taki gyros robiłam w sobotę :-) i robię go bardzo podobnie i dużo tzatziki do tego a jak nie chce mi się robić ziemniaczków to ciepłą bagietką z masłem czosnkowym. Mniam, mniam:-)

A gdzie Batonik??

pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie!!!!!!!!
 
Do góry