reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

DZiewczyny poradzcie mi bo ja ponad tydzien temu byla u gin. no i on kazal przyjsc za 3 tygodnie
ale ja juz nie umiem funkcjonowac normlnie nie umiem spac bo sie zastanawiam jak to bedziena nastepnym usg :-( martwie sie strasznnie bo nie wiem czy sie cieszyc ze bedzie oki
i serduszko bedzie bilo czy juz plakac wiem ze taki stres nie robi fasolce niec dobrego
ale ja sie tak strasznie martwie bo moja ostatnia ciaza sie tak skonczyla :-(
Mysle sobie czy mozenie sprobowac przesunac tej wizyty u gin o tydzien lub choc o 4 dni wczesniej jak myslicie sprobowac????????????/
 
reklama
Dorota, jeżeli się tak mocno denerwujesz-co jest w pełni dla mnie zrozumiałe- to przesuń wizytę. Powiedz, że nie możesz normalnie funkcjonować, stres Cię zżera. jeżeli chodzisz prywatnie,to myślę, że nie ma co gdybać nawet. To Ty jesteś "klientką" i możesz narzucić czas wizyty.Trzymam kciuki.
 
Bo jeśli to nie jest chociaż 6 , 6 i kilka dni to nie masz kochana po co iść , możesz sie tylko nie potrzebnie zdenerwować , że nie ma jeszcze serducha !
Chyba że coś cie boli ?
 
Bo jeśli to nie jest chociaż 6 , 6 i kilka dni to nie masz kochana po co iść , możesz sie tylko nie potrzebnie zdenerwować , że nie ma jeszcze serducha !
Chyba że coś cie boli ?

nic mnie takiego nie boli oprocz wiecznego bolu glowy ale to chyba normalne
A jezeli BB liczy dobrze to wedlug jego kalkulatora choc ja tego nie rozumiem
bo wedlg BB 6 tydzien ciazy to 4 tydzien po poczeciu ?
I jesli liczyc kalkulatorem BB to jakbym przesunela wizyte to bylby to 7 tydzien i 3 dni lub 7 tyg i 6 dni
 
Dorotka ! Ja byłam na pierwszym usg 3 dni po spóźnieniu @ czyli w 30 dc czyli 4 tydzień mój pęcherzyk był malusi 5,5 mm wystraszyłam się ze taki mały ale okazało sie ze taki ma być , w 7 tc byłam znowu ( czyli tak jak piszesz za 3 tygodnie ) i było już serduszko a dzidziuś miał 1,5 cm długośći ! Co do liczenia tygodni to robisz tak liczysz od ostatniej @ i masz wiek ciąży , odejmujesz od tego 2 tygodnie i masz wiek płodu. Jednak lekarze głównie posługują sie sposobem liczenia od ostatniej @
 
Dorotka ! Ja byłam na pierwszym usg 3 dni po spóźnieniu @ czyli w 30 dc czyli 4 tydzień mój pęcherzyk był malusi 5,5 mm wystraszyłam się ze taki mały ale okazało sie ze taki ma być , w 7 tc byłam znowu ( czyli tak jak piszesz za 3 tygodnie ) i było już serduszko a dzidziuś miał 1,5 cm długośći ! Co do liczenia tygodni to robisz tak liczysz od ostatniej @ i masz wiek ciąży , odejmujesz od tego 2 tygodnie i masz wiek płodu. Jednak lekarze głównie posługują sie sposobem liczenia od ostatniej @

no to teraz mnie zmartwilas bo jesli liczyc od dnia ostatniej @ to ja bylam
u gin w 4 tyg i pecherzyk mial 2,65 mm a ty sie zmartwilas ze twoj mial 5,5 mm
ale tez z drugiej strony jak czytalam to w 5 tyg.pecherzyk ma miec 2 mm
wiec moj mial chyba dobrze no i jeszcze jedna kolezanka byla troche pozniej niz ja u
gin i jej pecherzyk mial kolo 3 mm a jeszcze jednej w 6 tyg mial 3,3 mm
czy mislicie ze moj mial dobre wymiary strasznie sie martwie :-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry