reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,u nas też leje,więc się w domu kisimy:baffled: A ja sie obudzić nie mogę,chodzę ale w środku śpię:sorry2:
Dalczegotak,ja przed ciążą z Miśkiem ważyłam 44 kg i brzuchol też miałam niezły.Na początku ciąży jeszcze traciłam,a pod koniec ważyłam ok. 75,bo tak na samą końcówkę się nie ważyłam,to pewnie więcej.I żyję:-p U chudziaków bardziej widać,nie ma się gdzie ten brzuch ukryć:cool2:
Buziaki.Chyba sobie kawę strzelę,chociaż nie lubię.
 
reklama
Dlaczegotak - fajnie ze u Was tak przyjemnie, ale i na Pomorzu Zachodnim coś zaczyna się przejaśniać. Przestało padać i słonko wyszło:-)
 
Witam, witam w piękny dzionek:-), słonko nieźle już operuje:tak:

Dlaczegotak - Śląśk...? ja też a dokładniej Zagłębie; fajny domeczek dla Aniołka:-)

Batonik - test powtórzony?....ciche gatulacje!!!:-)

Dorota - witaj :-)

Daga - uparty ten Twój maluch:-D

Maggie - nareszcie w domku:tak::-)

Gabi, Tolka, Ewelka, Berbel, Ewa, Muffy, Joanna, Ikas, Jezyk:-):-)

A ja dziś ledwie na oczy patrzę, a muszę siedzieć w pracy do 18.00. Mój M. złapał gypisko, noc nie przespana, bo go pilnowałam i słuchałam czy oddycha. Dość że 39 st., to jeszcze sie dusił, szkoda mówić:no::-(.
 
Ewelka ! To ja już wiem gdzie sie na wczasy wybiore w tym roku ! Mam nadzieję ze masz duże łóżko ! :-D
 
Hej babeczki.

Przetrwaliśmy nockę w stanie niezmienionym:wściekła/y:... Do 11 pogoda śliczna była, a teraz znów się szarzyzna zaczyna:growl:


Dlaczegotak - doszłam do wniosku, że te sposoby i sposobiki nic niedadzą dopóki mały sam się niezdecyduje:-(. A łon coś uparty jest:dry:... Co się kobieto wagą martwisz - pisze do ciebie 91 kg żywej wagi...heheheheehe... Przybyło mi 26.


Ewelka - trzymam kciuki.


Aga - ja przed ślubem Zagłębiaczka byłam...

Gabi - może drzemeczka???

Cmokaski dla reszty dziewczyn.

Pozdro.
 
Daga,patrzę na Twój suwaczek i dziewczyno,przecież masz jeszcze czas!!! Odpoczywaj puki możesz:-p
A drzemeczka bardzo chętnie,tylko odpada,bo moje dziecię już raczej nie śpi w dzień:zawstydzona/y::baffled::sorry2:
Buziaki.
 
reklama
Kurde ale nudy dzisiaj , słonko poszło już sobie PA PA , za to są piękne chmury :baffled:
Nic mi sie nie chce nawet ugotować objadu , a chłopina o 16 wraca z pracy ...
Nawet mój kot olał wszystko i śpi ... od 10:00 , kapa na maxa a do tego czuje że chyba przytulę pana kibelka :shocked2: a miało być tak pięknie ..... :oo2:
 
Do góry