reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Muffy,buziaki dla Ciebie dzisiaj szczególne:-(
Dlaczegotak,a te plamienia to niby w ciąży? A kiedy mialaś pierwsze usg dokładnie i co było widać? To jest najwiarygodniesze ustalenie,bo potem dzieci się w różnym tempie rozwijają.A termin minimalnie to zawsze się zmienia po usg,bo dziecko nierównmiernie rośnie,i wg jakiegoś tam pomiaru raz tak,raz tak wychodzi.Dlatego trzeba sę trzymać terminu wg OM lub pierwszego usg (przed 6 tyg.).
Jejku,ja się znowu mądrzę,weźcie mnie kopnijcie:-p:zawstydzona/y:
A ja byłam u fryca.:cool2:
A operację zrobią mi tak,tylko z dwóch stron i większe dziury (od zębów 2 do ósemek),więc mi proszę nie pisać,ze mam się nie bać:szok::no:
Pictures of Caldwell-Luc Procedure  *  OTOLARYNGOLOGY HOUSTON
Pa.
 
reklama
Hej babeczki.

Niebyło mnie wczoraj bo imprezka w domciu. Małż i teściowa mieli urodzinki i wszyscy po cichutku liczyli, że młody bedzie kontynuował tradycję rodzinną i też zechce wyjść. Niestety pomimo całodziennego sprzątania, gotowania itd dalej siedzi.

Najlepsze było wczoraj - moja mama dzwoniła na tel małża bo jej się od tygodnia śni, że już urodziłam. Nikt w domciu nieodbierał więc stwierdziła, że jestem pewnie w szpitalu i juz jest po... hehehehehehe

A mnie się dzisiaj śniło, że urodziłam bliźniaki - dziewczynkę i chłopca. :szok:I cały czas jak zajmowałam się jednym to miałam uczucie, że zaniedbuje drugie.:dry: A chłop zamiast mi pomagać to patrzył tylko żeby wyjść z domu... :-Dhehehehe... Najlepsze jest to, że dzieci niebyły wielkości noworodka tylko takiego ok 5-miesięcznego niemowlaka. I jak karmiłam z piersi dziewczynkę to leciało mi biało-czarne mleko:tak:

Ika_s - rozumiem Twoją frustrację bo od kilku dni przechodze to samo. Wypatruje tylko czy może już niedługo... Jestem "nie do życia".:baffled:

Dlaczegotak - niemartw sie brzuchem. Ja miałam taki w ok 17-18tc. Na pocieszenie powiem Ci, że ostatnie tygodnie już tak nierośnie (bynajmniej u mnie)... Namówiłam dzisiaj małża na "teges" ale junior twardy zawodnik.:wściekła/y:

Gabi - niematw się nic - chłopy dadzą sobie radę, a Ty jak będziesz mieć spokój to szybciej będziesz "na chodzie"... Co do wózeczka to kolorek troszkę za jasny chyba. Ale cóż...

Ewa - mam nadzieję, że randka się udała.

Aga - :-)

Post_ptaszyna - mam wrażenie, że będę chodzić w ciąży jak słoń i nigdy się to nieskończy.

Gosia - :-)

Batonik - nawet jeśli druga krecha wygląda jak cień to znaczy, że jesteś zafasolkowana. GRATULACJE!!!

Dorota - witamy serdecznie. Nici się niemartw - będzie dobrze. GRATULACJE !!!

Izulka - :-)

Maggie - kochana to super, że wypoczywasz.

Muffy - współczuję.
[*]

Jezyk - :-)

Berbel - :-)

Pozdrawiam i ściskam.
 
muffy buziaki cudaki dla ciebie, przytulam cie cieplutko do serduszka

maggie a machałam Ci jak leciałaś samolotem widziałaś;-):-)?

gabi no zabieg wygląda :baffled::confused::shocked2::szok: ale wiesz nie taki diabeł straszny. a będziesz uśpiona czy tylko znieczulona?

daga no sny kochana to ty masz zabójcze, a to czarno-białe mleko :-):-)

dlaczegotak to Twój aniołeczek do Ciebie powrócił

ikas Witaj z powrotem:tak::-) wszystko bedzie dobrze nie martw się

A mnie przyjaciółka porosiła żebym była chrzestną jej córeczki Kasi (cieszę się bardzo jeszcze nie mam żadnego chrześniaka) i chrzciny mają być w poniedziałek wielkanocny, a równiez na Wielkanoc mój mąż jest chrzestnym swojego bratanka (Krystianka) no i może się zdarzyć tak że ksiądz nie będzie chciał ochrzcić w Wielkanoc i też będzie w Poniedziałek wielkanocny.
To wtedy trudno będziemy musieli się rozdzielić, trochę mi będzie smutno jeśli nie będę mogła być u Krystianka ale cieszę się że bedę chrzestną czuję sie taka wyróżniona:-)
 
Jeżyk-super.Mnie nikt nie chce na chrzestną:zawstydzona/y: Chyba za duża grzesznica ze mnie.
Uśpiona będę.Potem przez 4 tyg. nie można gryźć,to schudnę przynajmniej:sorry2: (albo umrę z głodu).
Ale i tak najbardziej boję się o mojego Misiulka,będzie płakał,ze chce do mamusi.Co ja mówię,on będzie ryyyyyyyyyyyczał:-(
Paaaaaaaa.
 
Wstawać śpiochy !

Piękny dzionek za oknem !

Daga - hmmm przepchanie nie pomogło ? to ja już nie wiem ? Musisz cierpliwie czekać w dwupaku a może trzypaku :-D aż ktos się zmiłuje i cie rozpakuje :-D Co do mojego brzusia to ja się nie martwie tylko jestem w szoku zawsze miałam " brzuch przyklejony do kręgosłupa " tj wklęsły , a teraz tak jakby się odkleił z deka :szok: i udaje 6 miesiąc. Znajomi tez są w szoku ja zawsze ważyłam ok 48 kg ( mialam nawet 44 kg ) ale przed ciążą postanowiłam sie zdrowo odżywiać i w wakacje najpierw było 50kg , potem 52kg a zimą juz 53/54 kg a teraz to dopiero 4 miesiąc a ja mam 58 / 59 kg przy wzroście 165 cm ! Jak tak dalej pujdzie to przekroczę magiczne 70 kg !!! :baffled: Ale tak naprawde to mi to lata koło ....
Będzie bobo a to jest najważniejsze !!!

Gabi - twój misiulek jest już Dużym Misiem , to bedzie dla niego " chrzest bojowy " moge sie domyślać co czuje serce matki w takiej chwili , ale dasz rade a on tym bardziej ! :tak:

Ikuś - trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie , ciesz się ostatnimi chwilami bliskości , bo tak blisko siebiejak teraz już nigdy nie będziecie ;-)
Jeżyk - fajnie że będziesz chrzesną , ja jeszcze nie jestem :-( nie mam dla
kogo .... A z tym aniołkiem to to samo powiedziałam mężowi rano. Tak na prawde jest !!!, on w tedy nie mógł przyjść , a teraz przyszedł i urodzi sie w ten dzień , w który odszedł rok temu :tak:

Batonik - co tam słychać ? Odezwij sie do nas !

Maggie - ty juz pewnie na własnych śmieciach ? I super bedziesz częściej z Nami !

Muffy - przykro mi :-( przytulam cie kochana ...

Ewa - jak po randevu ???

Izulka - coś mało do nas piszesz , napisz czasem :-)

Tolka - :-) Będzie ołrajt !

Pozostałe dziewczynki buziuje mocno !
 
Hej dziewczynki,

Dlaczegotak - gdzie Ty mieszkasz ze u Ciebie piekny dzionek!!?? u mnie od rana leje i jest szaro-buro :baffled:

Batonik - GRATULACJE!!!!! Supppppeeeer:-)
Dorota - witaj i gratuluję, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :tak:

Maggie - jak tam Juz w domku?:-)

Tolka - kochana masz siostrę. Daj znać jak coś będziesz wiedzieć, ale na pewno wszystko jest oki!!

Gabi - powodzenia na operacji ( te zdjęcia sa bardzo....:baffled:) a chłopaki beda musieli sobie poradzić.
Co do facetów to rzeczywiście różnie z nimi bywa, ja na szczęscie jestem z moim "przeszczęsliwa" a on jest po prostu cudowny i z każdym dniem coraz fajniejszy :-)(mimo ze jesteśmy już małżeństwem prawie 4 lata)

Joasiu - :-);-)dzięki!!

Daguś, Ewa - dzięki za fluidki!!!! ( mam nadzieję, że pomogą):tak:

Dlaczegotak - fajny brzuszek i rzeczywiście duży jak na ten tc

Muffy - trzymaj się!! masz ode mnie "przytulaka"

Ikuś, Daguś i Ewuś - trzymajcie się dzielnie kobitki i "miłego rozpakowania" wkrótce!!!!

pozdrawiam wszystkie serdecznie!!!
 
reklama
Ewelka - śląsk ! Piękne słoneczko świeci za oknem ! Dzis ma być 15 C

Jedna Ewelka wstała ? Gdzie reszta ??? :confused:
 
Do góry