reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny, chciałam się poradzić w temacie dwóch lekarzy ginekologów w ciąży - czy któraś z Was prowadziła ciążę u dwóch różnych lekarzy? Czy jest to możliwe żeby jeden nie wiedział o drugim? Jestem obecnie w 9 tygodniu i po ostatnim poronieniu nie mam zaufania do lekarzy, boję się że coś może zostać przeoczone, a kiedy słyszę tą samą opinię od dwóch niezależnych lekarzy to bardzo mnie to uspokaja. Z góry dziękuję Wam za opinię.
Cześć,
Ja swoją króciutka ciąże prowadziłam u dwóch lekarzy, żaden nie widział nieprawidłowości, a mimo wszystko serduszko przestało bić 😥
 
Dziewczyny, ja dam iskierkę tym, co się starają. Rok temu zaszłam w ciążę i ją straciłam. Aktualnie jestem w 30+6 i noszę w sobie już 2 kg szczęścia ❤️ rośnie jak na drożdżach 🤣 z nim wszystko ok, choć mam trochę mało wód (w granicach normy, ale dolnej). Teraz sobie leżę i pachnę przez kilka dni, bo mój syn wczoraj walnął mnie w spojenie i nie wiadomo, czy od tego czy oo prostu tak jest, jakaś przestrzeń w okolicach łożyska...
 
Z ciekawości zapytam, po co sprawdzasz? To potrzebne? Jestem po dwóch stratach, nie sprawdzałam bety
ja też nie badałam, a jestem po dwóch poronieniach. Byc może dziewczyny badają bo chcą zacząć się starać ? Ja i tak czekałam 3 miesiące ze staraniami więc nie było sensu badać bo beta i tak spadła już wtedy do 0
 
Gratulacje! Jak miło czytać takie wiadomości.
A znalazłaś przyczynę wcześniejszych poronień? Wspomagasz czymś aktualną ciążę?
Lekarze nie znaleźli przyczyny stwierdzili, ze czasem tak poprostu jest. Na samym początku czyli w 5 tyg dostałam tabletki na podtrzymanie bo plamilam a tak to teraz tylko kwas i nic więcej
 
Moim zdaniem badanie bety po poronieniu jest wskazane przy podejrzeniu zaśniadu i wówczas gdy @ nie pojawi się po 6 tygodniach oraz gdy pojawią się np. bóle brzucha (mogące świadczyć o niecałkowitym oczyszczeniu).
 
reklama
Do góry