reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

podejrzewam ze nie ma nawet służbowego tel. Urlop to urlop. Pisałam do niego już w środę i mi nie odp.
Najlepsze jest to ze leżałam od soboty w szpitalu i robili mi wieczorem zastrzyki a dzisiaj mnie wypisuja do domu i każą odstawic heparyne. Dlatego wydaje mi się te pomysł dziwny bo powinni jak już to odstawic mi pierwszego dnia i obserwować co jest grane a nie...
To faktycznie dziwne, że w szpitalu Ci robili zastrzyki a sama masz odstawić... A krwawienie dalej masz?
 
reklama
To trzymam kciuki, żeby już krwawienie nie powróciło.
A Twój lekarz przyjmuje w jakiejś większej przychodni? Może jakiś inny lekarz z tego miejsca by się wypowiedział?
o jest z Poznania i dojeżdża tu raz w tygodniu. Jak cos się działo to byłam z nim zawsze w kontakcie SMS. No ale teraz akurat ten urlop. Dzwonilam do tej przychodni gdzie ma gabinet ale tam sekretarka że urlop do 21. Będę próbować w piątek się kontaktować, ale to.nie zmienia faktu że teraz nie wiem co robic...
 
Jestem w 14 tc. Leżałam teraz w szpitalu bo miałam krwawienie. Krwawienie jest spowodowane ułożeniem łożyska blisko szyjki - lozysko przodujące. Dzisiaj wychodzę ze szpitala i kaza mi odstawić heparyne na czas krwawienia. Heparyne mam od początku ciąży ze względu na mutacje pai hetero. Mój lekarz prowadzący jest na urlopie akurat i boję się odstawic z dnia na dzień? Nie wiem co robic miała któraś z Was może taka sytuację?
Jak słyszę łożysko przodujące, blisko szyjki to aż mnie paraliżuje...
Dbaj o siebie kochana ❤️
 
o jest z Poznania i dojeżdża tu raz w tygodniu. Jak cos się działo to byłam z nim zawsze w kontakcie SMS. No ale teraz akurat ten urlop. Dzwonilam do tej przychodni gdzie ma gabinet ale tam sekretarka że urlop do 21. Będę próbować w piątek się kontaktować, ale to.nie zmienia faktu że teraz nie wiem co robic...
a spróbuj się może umówić prywatnie do innego lekarza.
 
miałaś ta sytuację?
Osobiście nie, ale w moim otoczeniu w tamtym tygodniu wydarzyła się straszna tragedia i nie przyłożę ręki do tego żeby Cię w tym pięknym stanie stresować.

Umawiaj się nawet do tysięcy lekarzy, jeździj na IP z wszystkim co cię niepokoi, nawet z najmniejszą pierdołą i będzie dobrze ❤️
 
Osobiście nie, ale w moim otoczeniu w tamtym tygodniu wydarzyła się straszna tragedia i nie przyłożę ręki do tego żeby Cię w tym pięknym stanie stresować.

Umawiaj się nawet do tysięcy lekarzy, jeździj na IP z wszystkim co cię niepokoi, nawet z najmniejszą pierdołą i będzie dobrze ❤️
zaniepokoilas mnie teraz 😞
Tylko szkoda ze szpital za bardzo mi nie pomogl. Ciągle tylko skyszalam ze to normalne w takich sytuacjach i trzeba to przeczekać! Jeszcze mi dzisiaj się zapytali czy czasem nie zaczęły mi się te plamienia po seksie! A ja mówię że mamy szlaban od maja jak tylko były krwiaki I cały czas się tego trzymamy...
 
reklama
Dziewczyny, które przyjmują heparynę, podpowiedzcie proszę. Czy Wy wstrzykujecie sobie płyn razem z pęcherzykiem powietrza? Bo w instrukcji jest żeby nie pozbywać się go, a dzisiaj koleżanka powiedziała mi, ze jej lekarz najpierw pozbywał się tego pęcherzyka.
 
Do góry