reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hejka, ja po wizycie, u mnie ok, dzieciaki ruszają się, machaly rączkami i nóżkami i serduszka też słyszałam😊także walczcie Dziewczyny!, U mnie daleka droga jeszcze, ale to pierwsza ciąża, w kforej od początku jest wszystko ok, więc mam nadzieję że tak zostanie już.
 

Załączniki

  • IMG_20220621_122535.jpg
    IMG_20220621_122535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 48
reklama
Hejka, ja po wizycie, u mnie ok, dzieciaki ruszają się, machaly rączkami i nóżkami i serduszka też słyszałam😊także walczcie Dziewczyny!, U mnie daleka droga jeszcze, ale to pierwsza ciąża, w kforej od początku jest wszystko ok, więc mam nadzieję że tak zostanie już.

Super. Ale zazdroszczę! :) ❤️💕

U nas zero szans na twixy :p
 
A czemu tak myślisz?

Bo nie mamy żadnych w rodzinie - a wydaje mi się, że to jednak przede wszystkim genetyka decyduje.
Ja mam niby PCOS zawsze masa rosnących pęcherzyków, dwie ciąże w pierwszym cyklu odstawienia antykoncepcji i ... nie mamy bliźniąt ;)

Są oczywiście głupie ludowe przesądy jak jedzenie batatów - ale szanujmy się, to mi bliźniąt nie da :p
 
Hej dziewczyny,
Nie mam gdzie indziej zapytac a ze jesteście pomocne i juz z waszej wiedzy korzystałam to mam pytanie czy któraś z was zaszla w ciaze jeszcze karmiac piersią? Czy przyjmowała wtedy Encorton i wlewy ? (Karmiac? Czy moze przyjmowanie tych lekow wyklucza karmienie ?)
ja zaszłam karmiąc, ale poroniłam. Nie brałam żadnych leków. Może sprawdź je na stronie e-lactancia
 
Bo nie mamy żadnych w rodzinie - a wydaje mi się, że to jednak przede wszystkim genetyka decyduje.
Ja mam niby PCOS zawsze masa rosnących pęcherzyków, dwie ciąże w pierwszym cyklu odstawienia antykoncepcji i ... nie mamy bliźniąt ;)

Są oczywiście głupie ludowe przesądy jak jedzenie batatów - ale szanujmy się, to mi bliźniąt nie da :p
Uwierz mi, że ja nigdy w życiu też bym się nie spodziewała tego. Serio nie ma ani u mnie ani u męża blizniakow żadnych, ani w bliższym ani dalszym pokoleniu. Stymulacja tak zadziałała, dwa pecherzyki dojrzały i poszło, także jak masz stymulacje to zawsze jest szansa. Nawet są artykuły że właśnie po on vitro czy stymukacjahc tak się często zdarza, a jeszcze ponoć wiek powyżej 35 też jest większy odsetek bliźniaczych ciąż. Czytałam o tym właśnie jakiś czas temu
 
Bo nie mamy żadnych w rodzinie - a wydaje mi się, że to jednak przede wszystkim genetyka decyduje.
Ja mam niby PCOS zawsze masa rosnących pęcherzyków, dwie ciąże w pierwszym cyklu odstawienia antykoncepcji i ... nie mamy bliźniąt ;)

Są oczywiście głupie ludowe przesądy jak jedzenie batatów - ale szanujmy się, to mi bliźniąt nie da :p
Ja poroniłam ciąże bliźniacza i też byliśmy w szoku, bo w rodzinie nie ma bliźniaków ale u mnie pewnie wiek i większe prawdopodobieństwo
 
reklama
Hej dziewczyny,
Nie mam gdzie indziej zapytac a ze jesteście pomocne i juz z waszej wiedzy korzystałam to mam pytanie czy któraś z was zaszla w ciaze jeszcze karmiac piersią? Czy przyjmowała wtedy Encorton i wlewy ? (Karmiac? Czy moze przyjmowanie tych lekow wyklucza karmienie ?)

Ja jestem wielką fanką karmienia, ale przy problemach z zajściem czy utrzymaniem ciąży - odstawiłabym. Tym bardziej, że gdzieś w innym wątku pisałaś że to już spory maluch
 
Do góry