reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny ile po poronieniu wracał Wam na tory cykl? Ja jestem 3 tyg po i ani widu ani słychu owulacji i oznak tego że cykl wraca.
Znam założenia, pytam o doświadczenia Wasze.
Ja miałam łyżeczkowanie 2 dni przed Tobą i też czekam więc nie pomogę. Dam znać jak się coś zmieni. Mi po ok 2,5 tygodnia spadła beta (test ciążowy) badania krwi jeszcze nie robiłam zastanawiam się czy warto się znowu kłuć bo już sporo tego było🤔
 
Dziewczyny ile po poronieniu wracał Wam na tory cykl? Ja jestem 3 tyg po i ani widu ani słychu owulacji i oznak tego że cykl wraca.
Znam założenia, pytam o doświadczenia Wasze.
35 dni po poronieniu dostałam okres i trwa on już 3 dzień - dość obficie. Nie wiem, czy miałam owulację, brzuch mnie niby w połowie cyklu bolał i dawał się we znaki, ale ciężko było to interpretować. Testy ciążowe wychodziły mi pozytywne dosyć długo, jakoś do około tygodnia przed tym jak dostałam właśnie @.
 
Wczoraj powinnam miec okres ale na serio, nie to ze sie cos moglo przesunac, 25 maja mialam owulacje, ogolnie potwierdzoną u ginekologa, poza tym tak mnie bolal jajnik przy owu, ze nie mam zadnych wątpliwosci, wiec nawet teoria ze ginekolog sie pomylil odpada. W prawidlowej ciazy 1 dzien po terminie mialam bete 270, a i tak ginekolog mowil ze dosc niska.
Uważam że bez sensu tą ciążę od razu traktujesz jako straconą. Każdy ma inną bete w terminie okresu. Znam dziewczynę która miała bete 8 w terminie okresu, synek ma kilka lat. Ja miałam bete 54 dzień po terminie okresu, córka kończy rok.
Dziewczyny ile po poronieniu wracał Wam na tory cykl? Ja jestem 3 tyg po i ani widu ani słychu owulacji i oznak tego że cykl wraca.
Znam założenia, pytam o doświadczenia Wasze.
Ja po 6 tygodniach okres dostałam.
 
Dziewczyny ile po poronieniu wracał Wam na tory cykl? Ja jestem 3 tyg po i ani widu ani słychu owulacji i oznak tego że cykl wraca.
Znam założenia, pytam o doświadczenia Wasze.
Ja 17 dni po zabiegu (puste jajo, 7 tydzie ), chyba mialam owulacje- tylko na podstawie śluzu zaobserwowana ktory zawsze dla mnie jest charakterystyczny. Po tygodniu mialam usg I faktycznie lekarka potwierdziła że owulacja była. Zwykle owulacje mam w okolicy 10 dc i właśnie cały cykl przedłużył mi się gdzieś o 7-10 dni.
 
Dziewczyny ile po poronieniu wracał Wam na tory cykl? Ja jestem 3 tyg po i ani widu ani słychu owulacji i oznak tego że cykl wraca.
Znam założenia, pytam o doświadczenia Wasze.
mi po późnym poronieniu w 19 tyg. Przyszedł okres chyba po 6 tyg. Dopiero. I ten cykl już był normalny,.. A po poronieniu w 11 TC wrócił po 32 dniach okres jak się nie myle i też była owu według mnie. Także niedługo i u ciebie wskoczy wszystko na właściwe tory
 
reklama
mi po późnym poronieniu w 19 tyg. Przyszedł okres chyba po 6 tyg. Dopiero. I ten cykl już był normalny,.. A po poronieniu w 11 TC wrócił po 32 dniach okres jak się nie myle i też była owu według mnie. Także niedługo i u ciebie wskoczy wszystko na właściwe tory
A mogę zapytać jakie były przyczyny poronien ?
 
Do góry