reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
my też się nasłuchaliśmy od teściowej, że zaniedbaliśmy zęby małej itd. ale serio dbaliśmy, myliśmy, ograniczyliśmy słodkie. Czasem tak jest.
może słuchaj się lekarza. Ja mam oba mtfhr hetero i pai 1 hetero i też miałam od pozytywnego brać heparynę i acard. A jednak lekarz tylko mi heparynę przepisał. Też mam obawy czy dawka 0,4 nie jest mała, dlaczego tego acardu nie dał?....ale no trzeba trochę ufać lekarzowi. Mało kto bierze heparynę już podczas starań
Już raz zaufałam i drugi raz lekarz olał mnie twierdząc że muszę się wyluzować 🤦‍♀️
@Daczia A Ty kiedykolwiek miałaś pęcherzyk w macicy czy tylko takie niskie bety?
Pęcherzyka przy takiej becie nie zobaczysz dopiero w 6 tygodniu było widać a w 7 traciłam ciążę, więc jak drugi raz usłyszałam że ciąża jest młodsza o dwa tygodnie to już wiedziałam w 100% że nic z tego 😔 przy ostatniej to co tydzień jeździłam i za każdym razem wychodziłam z płaczem bo raz lekarz mówił,, ciąża pozamaciczna,, później,, puste jajeczko,, a prawda taka że słabo się rozwijała i to mi powiedział już inny ginekolog
 
Mam pytanie czy którejś z was po poronieniu przytrafiły się nie drożne jajowody lub zrosty i później były problemy z zajściem w ciążę ?
 
Dołączę do was. Co prawda jestem jeszcze niby w ciąży ale... To moje trzecia ciąża. Pierwsza biochemiczna, druga donoszona na luteinie i acardzie. Teraz od początku coś było nie tak. Przyrostu bety po niecałe 60%. Ciąża młodsza 2 tygodnie, serduszko słabo biło. Dostałam heparynę na 2 tygodnie. W poniedziałek mam wizytę. Jestem już psychicznie nastawiona ze idę we wtorek do szpitala na zabieg. Starał się nie łudzić że nagle wszystko będzie ok. Mam pytanie do dziewczyn które miały zabieg... Może trochę głupie. Czy zabieg ma się w swojej koszuli czy jednorazowej? Można mieć biustonosz, skarpety? Czy badanie zarodka jest płatne?
 
Dołączę do was. Co prawda jestem jeszcze niby w ciąży ale... To moje trzecia ciąża. Pierwsza biochemiczna, druga donoszona na luteinie i acardzie. Teraz od początku coś było nie tak. Przyrostu bety po niecałe 60%. Ciąża młodsza 2 tygodnie, serduszko słabo biło. Dostałam heparynę na 2 tygodnie. W poniedziałek mam wizytę. Jestem już psychicznie nastawiona ze idę we wtorek do szpitala na zabieg. Starał się nie łudzić że nagle wszystko będzie ok. Mam pytanie do dziewczyn które miały zabieg... Może trochę głupie. Czy zabieg ma się w swojej koszuli czy jednorazowej? Można mieć biustonosz, skarpety? Czy badanie zarodka jest płatne?
W którym jesteś tygodniu?
 
@Mama 88 , bardzo mi przykro, że Cię to spotkało 😔 Ja, jak miałam zabieg, to na sali przed leżałam w swoim t-shircie i dresach, jak poszłam na salę, to prosili żebym rozebrała się od pasa w dół i nie dostałam żadnej koszuli, ale to chyba zależy od szpitala. Badanie zarodka żeby sprawdzić, co było przyczyną musisz wykonać na swój koszt.
 
Już raz zaufałam i drugi raz lekarz olał mnie twierdząc że muszę się wyluzować 🤦‍♀️

Pęcherzyka przy takiej becie nie zobaczysz dopiero w 6 tygodniu było widać a w 7 traciłam ciążę, więc jak drugi raz usłyszałam że ciąża jest młodsza o dwa tygodnie to już wiedziałam w 100% że nic z tego 😔 przy ostatniej to co tydzień jeździłam i za każdym razem wychodziłam z płaczem bo raz lekarz mówił,, ciąża pozamaciczna,, później,, puste jajeczko,, a prawda taka że słabo się rozwijała i to mi powiedział już inny ginekolog
Jak dla mnie to jednak progesteron i steryd od owulacji, chyba że są jakies wątpliwości kiedy ta owulacja występuje... Szkoda, że lekarz nie chce Cię obstawić lekami, bo masz dylemat czy go zmieniać, a jeśli tak, to na kogo...
 
Dołączę do was. Co prawda jestem jeszcze niby w ciąży ale... To moje trzecia ciąża. Pierwsza biochemiczna, druga donoszona na luteinie i acardzie. Teraz od początku coś było nie tak. Przyrostu bety po niecałe 60%. Ciąża młodsza 2 tygodnie, serduszko słabo biło. Dostałam heparynę na 2 tygodnie. W poniedziałek mam wizytę. Jestem już psychicznie nastawiona ze idę we wtorek do szpitala na zabieg. Starał się nie łudzić że nagle wszystko będzie ok. Mam pytanie do dziewczyn które miały zabieg... Może trochę głupie. Czy zabieg ma się w swojej koszuli czy jednorazowej? Można mieć biustonosz, skarpety? Czy badanie zarodka jest płatne?
Ja miałam w swojej koszuli i w swoich skarpetkach, o staniku nikt ze mną nie gadał, wolałam leżeć w szpitalu bez. Ale ja prawie jak nikt inny na forum miałam bez narkozy. Badanie genetyczne zarodka jest płatne, rzadko kiedy szpital ma taką ofertę, więc trzeba od progu wołać, że będziesz badała i mają zabezpieczyć materiał w soli fizjologicznej do wydania mężowi/kurierowi.
 
reklama
A miałyście wcześniej podane jakieś leki żeby akcja się zaczęła? Po zabiegu oni sami,, zabezpieczają '' pacjentkę jakimiś podkładami poporodowymi czy czymś w tym stylu?
 
Do góry