reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Pewnie że damy radę. Ja właśnie dzownilam do mojego gina i w poniedziałek mam przyjść na wizytę. Musi być teraz dobrze

😊 Staram się wyciszac bo teraz nie mam już wpływu na to
No ja też dzwoniłam. Kazał zrobić betę i powtórzyć po 48 h.
Robiłam betę tydzień temu. Wynik <2,3
Wtedy pewnie dopiero się coś działo Jeśli coś jest na rzeczy to bardzo wczesna ciąża by była.
@marsi89 czekam na info po wizycie od lekarza.
Jezuu dziewczyny siedzę w pracy ale mocniej mogę się skupić. Do poniedziałku oszaleje
 
No ja też dzwoniłam. Kazał zrobić betę i powtórzyć po 48 h.
Robiłam betę tydzień temu. Wynik <2,3
Wtedy pewnie dopiero się coś działo Jeśli coś jest na rzeczy to bardzo wczesna ciąża by była.
@marsi89 czekam na info po wizycie od lekarza.
Jezuu dziewczyny siedzę w pracy ale mocniej mogę się skupić. Do poniedziałku oszaleje
Ja już na ostatniej wizycie w grudniu pytałam mojego gina czy robić po teście pozytywnym betę a on że nie, niepotrzebny stres w moim wypadku. Tylko umówić się na najbliższy termin na wizytę. To będzie 5 tydzien. Nie wiem czy coś zobaczy ale bynajmniej heparynę przepisze. Nigdy nie byłam tak wcześnie na wizycie, zawsze w 8/9 tygodniu.
Nie wiem czemu niektórzy zlecają ta betę a inni nie. Mi raz lekarz zlecil jednorazowo zrobić(też bez sensu) i na podstawie tego powiedział żeby zjawić się za 2 tyg. Na wizycie.
Postaraj się skupić na pracy i nie myśleć tyle. Ja po prostu cieszę się chwilą
 
Dziewczyny sa kreseczki i to jakie. Cala aż się trzęsę. Niby wiedziałam że tak szybko pójdzie ale aż cała się trzęsę z nerwow.

Wiecie tak sobie pomyślałam może to ten czas, może to dziecko będzie takim prezentem pod choinkę, taka gwiazdka z nieba. W tamtym tygodniu skończyli robić nagrobek małej, łagodnie jej tam zrobiłam i czuję taki spokój z tego tytułu.
Super ❤️ Gratulacje będzie wszystko dobrze 🙂
 
Cześć :) jakiś czas temu pisałam o kilku biochemach z rzędu... Za Waszą radą szukam przyczyny i na początek zrobiłam badania na zespół antyfosfolipidowy, poniżej wyniki. Z tego co widzę to wszystko jest w normie, chociaż nie bardzo rozumiem czemu ten antykoagulant toczniowy jest w sekundach, myślałam że to będzie jakaś wartość ale może tak ma być 🤷🏻‍♀️ W każdym razie muszę szukać dalej, dzisiaj zamówiłam z testdna test na trombofilię i to sprawdzę następne. Później może wymaz na clamydie i myco i ureaplazme. Myslicie że coś jeszcze jest ważne? Chyba w genetykę nie chce się jeszcze bawić...Zobacz załącznik 1384902
Antykoagulant nie jest pełny tak jak moi hematolodzy zlecają. Masz zbadany LA1, ale jeszcze bada się LA2 i ilorazy. Ja akurat mam zły LA2 i on przesądza o diagnozie dodatniego antykoagulantu tocznia.
 
Antykoagulant nie jest pełny tak jak moi hematolodzy zlecają. Masz zbadany LA1, ale jeszcze bada się LA2 i ilorazy. Ja akurat mam zły LA2 i on przesądza o diagnozie dodatniego antykoagulantu tocznia.
O kurde to nawet nie wiedziałam... W laboratorium też nic nie powiedzieli że są różne warianty 😥 czyli antykoagulant do ponownego sprawdzenia?
 
Dziewczyny sa kreseczki i to jakie. Cala aż się trzęsę. Niby wiedziałam że tak szybko pójdzie ale aż cała się trzęsę z nerwow.

Wiecie tak sobie pomyślałam może to ten czas, może to dziecko będzie takim prezentem pod choinkę, taka gwiazdka z nieba. W tamtym tygodniu skończyli robić nagrobek małej, łagodnie jej tam zrobiłam i czuję taki spokój z tego tytułu.
Cudownie ! 😊 Nie puszczam za Was kciuków ❤️

Najlepsze, że ja też trenowałam intensywnie i chciałam do czerwca zrealizować plan a tu niespodzianka. I się martwiłam.. jak to nie zrealizowałam jeszcze celu.
To się po prostu przesunie w czasie 😊
 
reklama
Do góry