reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

U mnie w miarę spoko. Gdzieś tam jest mi przykro, że musze tyle czekać ze staraniami i czas mi się dłuży jak ślimak. No co zrobić.

@Alabama89 ja mega polecam pokrzywę dodatkowo w każdej formie i dużo
O to mnie zaciekawiłeś - w każdej formie? A w jakiej formie poza piciem zaparzonej można z niej korzystać? Bo to tez robię, teraz faktycznie trochę mniej wiec pewnie do tego wrócę.
 
reklama
O to mnie zaciekawiłeś - w każdej formie? A w jakiej formie poza piciem zaparzonej można z niej korzystać? Bo to tez robię, teraz faktycznie trochę mniej wiec pewnie do tego wrócę.

Ja sproszkowaną dodaję jako zioło do wszystkiego. I uwielbiam też zupę - ale to dopiero wiosną bo musi być świeża i młoda :)
 
To tak jak ja. Zostałam na tym wątku jedną nogą, widać nie bez powodu. Drugi raz, po roku, poronienie zatrzymane, wczoraj już nie usłyszałam serduszka :( Sojka, odeszłyśmy w podobnym czasie i wracamy dokładnie w tym samym... 😔
Bardzo mi przykro. Mam nadzieję że dobrze się czujesz, bo ja się załamałam. Nie chce mi się żyć. Nic mi nie wychodzi. Jedna wielka porażka na każdej linii...
 
Cześć dziewczyny, wróciłam do Was. Długo się tą ciążą nie nacieszyłam. Poronienie zatrzymane. Brak akcji serca.

To tak jak ja. Zostałam na tym wątku jedną nogą, widać nie bez powodu. Drugi raz, po roku, poronienie zatrzymane, wczoraj już nie usłyszałam serduszka :( Sojka, odeszłyśmy w podobnym czasie i wracamy dokładnie w tym samym... 😔

Dziewczyny bardzo mi przykro 😔 trzymajcie się
 
Bardzo mi przykro. Mam nadzieję że dobrze się czujesz, bo ja się załamałam. Nie chce mi się żyć. Nic mi nie wychodzi. Jedna wielka porażka na każdej linii...
Ja dużo bardziej byłam załamana pierwszą stratą, bo tak z nienacka, bo nigdy bym nie podejrzewała że jak zajdę w ciążę, to może być cokolwiek nie tak. Teraz podchodziłam z duuużym dystansem i minimalną radością, zwłaszcza że po 1 usg była rozbieżność z datą OM, a miałam monitoring, jednak wiara była. A tutaj po wielu miesiącach nieudanych starań ZNÓW to samo! Po prostu nie chce mi się wierzyć :( Jednak bardziej się martwię mężem. Ja podchodzę zadaniowo i dążę do celu póki go nie osiągnę, mój mąż nie (sam mi tak wczoraj powiedział) i póki co on jest bardzo zdołowany, zrezygnowany i powiedział że nie wie czy chce jeszcze raz przez to przechodzić :( Ale daję mu czas, on tak bardzo pragnie dziecka, chciał dziecka jeszcze długo nim ja byłam gotowa...tak mu chcę to dać i serce mi pęka jak na niego patrzę...
 
Cześć dziewczyny, wróciłam do Was. Długo się tą ciążą nie nacieszyłam. Poronienie zatrzymane. Brak akcji serca.

To tak jak ja. Zostałam na tym wątku jedną nogą, widać nie bez powodu. Drugi raz, po roku, poronienie zatrzymane, wczoraj już nie usłyszałam serduszka :( Sojka, odeszłyśmy w podobnym czasie i wracamy dokładnie w tym samym... 😔

Dziewczyny bardzo mi przykro
O tak skąd ja to znam, do tego ciągle pytania była/ nie było? Kiedy będzie? Oni nie rozumieją czasem, że to loteria, na usg widać pecherzyk, za 2 dni go nie ma, albo już na drugi i ciężko trafić w złotą godzinę. Musialabym z sondą do usg chodzić 24 godziny na dobe wiadomo gdzie włożoną. 😅 Ale ok, umówiliśmy się, że ten miesiąc kompletny luz jedziemy wypocząć i nie myślimy w ogóle o testach, monitoringach... 😇 Mi już jest lepiej, że mam miesiąc odpoczynku od pobierania krwi i usg.😁
Mój nigdy taki nie był nie wiem co mu w tym miesiącu odwalilo. Tłumaczyłam mu wczoraj o co chodzi z owulacja itd. że nie zawsze do niej dochodzi ale chyba nie skumał.
Ja tylko testy owu robię i na śluz patrzę. Ani mi się temperatury nie chce już mierzyć.
 
reklama
O to mnie zaciekawiłeś - w każdej formie? A w jakiej formie poza piciem zaparzonej można z niej korzystać? Bo to tez robię, teraz faktycznie trochę mniej wiec pewnie do tego wrócę.
Sok z pokrzywy można kupić, tylko sprawdzaj skład, czy to jest pokrzywa czy coś innego z dodatkiem. Ale tak naprawdę hematolog Cię poprowadzi.
 
Do góry