reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Byłam wczoraj na wizycie u gina, torbieli, które powstały po poronieniu nie ma ;) pokazałam lekarzowi wyniki badań i od pozytywnego testu dostanę heparynę, co mnie osobiście przeraża bo moja mama bierze z uwagi na chorobę nowotworowa i kiedyś mnie poprosiła żebym jej zrobiła zastrzyk i serio nie byłam w stanie jej go zrobić - zrobiło mi się duszo i spociły ręce :D
 
Karmienie piersią cycoholika 🤣🤣🤣 jak odstawialismy to dwa razy policja była u nas. Jak się uda z drugim to do 18tki 🤣🤣🤣
Moj też cycoholik :p także póki co mam spokój ale wiecznie to trwać nie będzie ;p

Byłam wczoraj na wizycie u gina, torbieli, które powstały po poronieniu nie ma ;) pokazałam lekarzowi wyniki badań i od pozytywnego testu dostanę heparynę, co mnie osobiście przeraża bo moja mama bierze z uwagi na chorobę nowotworowa i kiedyś mnie poprosiła żebym jej zrobiła zastrzyk i serio nie byłam w stanie jej go zrobić - zrobiło mi się duszo i spociły ręce :D
Samemu duuuuuzo łatwiej niż komuś ;) też na początku bylam przerażona i pierwszy zastrzyk zrobił mi mąż, a potem się przełamałam i szło spoko ;) a 3 lata wcześniej miałam zabieg i musiałam wziąć 10 zastrzyków to codziennie przychodziła ciocia pielęgniarka i robiła mi zastrzyki :p
 
Nawet mnie nie strasz 🙈 podobno obiecała tacie, że zaczeka 😂 byle do soboty, później już mi wszystko jedno 😛
Ja na poczatku chciałam Marysie, ale później ciotka męża o takim samym imieniu trafiła do hospicjum i nie chciałam żeby w jakikolwiek sposób mała była kojarzona, że dostała imię po ciotce czy coś takiego 😬 a moja mądra teściowa raz tak powiedziała 🙈 mąż zdecydował, że będzie Emilia 🥰
Tak to jest z tymi imionami, że człowiek ma takie skojarzenia. Ja jak jeszcze nie znaliśmy płci to dla chłopca chciałam Szymon. Mąż że nie bo mial kolegę Szymona i zły człowiek to był 🤣 no to może Filip. Mąż: nie bo będą go wołać Filip z konopi. Stanęlo na Przemku. Ale okazało się że będzie dziewczyna i też ta sama śpiewka co z chłopakiem. I jest Liliana mimo że maz na początku stwierdził żeby dać inne bo będą za nią wołać: Lili Lili kowboje ja lubili🤦🙄🤣
Jak byłam w drugiej ciąży to córka miała być Jagoda a syn Aleksander. Ale wiem już że Aleksander nigdy nie damy bo kojarzy mi się zle, z tą menda co mi wyrostek operowała. Także coś w tym jest. Dużo osób wybiera imię dopiero jak się urodzi dziecko 😊
Jakkolwiek nie dacie będzie piękne
Ja Ci bardzo kibicuje, ale nigdy nie ma pewności ze ciąża bez acardu i heparyny się utrzyma. Tak samo jak nie ma pewności czy utrzyma się z tymi lekami :p

Nie no będę słuchać się lekarza i jakoś dam radę myślę 🙄


Ja ez uważam że znieczulenia sa bezpieczne. Sama na początku ciąży z Kubusiem bylam u dentystki (kuzynka mojego meza) I na wiadomość ze jestem w 5tc i nie chce brać znieczulenia, powiedziala że znieczulenie jet dużo bezpieczniejsze niż robota na żywca tak na prawdę ;)
A mój dentysta u którego leczę się już lata, ostatnio mi zabronił karmić po znieczuleniu..... kazał odciągnąć mleko i wylac.... powiedziałam ze okej, po czym wróciłam do domu i nakarmilam młodego

Dokładnie. Ja też się o to gina pytałam, powiedzial że stres związany z bólem, leczeniem tego zęba jest gorszy niż to znieczulenie. Moja dentystka też mi daje takie znieczulenie że nim dojdę od niej do domu (a mam 10 min.) To już nie mam zdretwialej buzi więc takie lajtowe to znieczulenie.
Haha co to za dentysta? Ja też normalnie karmiłam po znieczuleniu

A moj taki cicho ciemny totalnie zero nawet lekkiego ukłucia - chyba mnie dobrze wyczyścili i jestem nowka :p
Ja też miałam takie okresy po pierwszym poronieniu, po drugim mam na boleśniejsze ale już nie tak bolesne jak przed pierwszą ciąża. Za to 1 i drugi dzień leci jak cholera.
Karmienie piersią cycoholika 🤣🤣🤣 jak odstawialismy to dwa razy policja była u nas. Jak się uda z drugim to do 18tki 🤣🤣🤣
No cos ty? Ja też karmiłam długi piersią bo prawie 3 lata ale okres przyszedl mi szybciutko. Ja wiem może po 3 miesiacach od porodu. A nie powiem że w głownej mierze też chciałam bardzo karmić żeby właśnie okres nie przyszedł. A tu jak w zegarku, co miesiąc....🤦
Mówisz że źle ci zareagował na odstawienie ?
To u nas ja gorzej zareagowałam.niz moja mama. Dosłownie płakałam przez 2 miesiące bo mi tak brakowało tych karmień. A oduczyła się tak że mój tata widząc że mała cały czas na placu zabaw podbiega i ściąga mi bluzkę i cyca mulda powiedział jej że mama ma już mleczko zepsute, poza tym jest już za duża dziewczynka. I przestala pić z cyca następnego dnia 😥😭
Byłam wczoraj na wizycie u gina, torbieli, które powstały po poronieniu nie ma ;) pokazałam lekarzowi wyniki badań i od pozytywnego testu dostanę heparynę, co mnie osobiście przeraża bo moja mama bierze z uwagi na chorobę nowotworowa i kiedyś mnie poprosiła żebym jej zrobiła zastrzyk i serio nie byłam w stanie jej go zrobić - zrobiło mi się duszo i spociły ręce :D
Ty też masz te mutacje hetero? Dobrze kojarzę ?
Mnie też ta heparyna przeraża, sama nie dam rady sobie robić ale ciotka moja co była pielęgniarka da lekcje instruktażowa mojemu i będzie musiał robić 🤣 albo będę do ciotki latać codziennie. Jeszcze zostaje latanie do przychodni żeby tam mi zrobili, bo mam pod nosem 🙄😁 damy radę, al nie martw się też jestem wystraszona tym i aż mi słabo jak pomyślę o tym.
 
@marsi89 my niby powoli odstawlismy, a i tak jazdy że hej...długa historia. Ja karmiłam prawie 2 lata, odstawiłam bo bardzo źle spał. I generalnie byłam zmęczona, wtedy nie było wiadomo jak to ze szczepieniami, chciałam drugie, a płodności brak (okres rzadko). Nie żałuję.

Teraz karmień mi brakuje - wtedy byłam tak zmęczona, że nie...🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry