reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mi nic nie jest
Z objawów to bole mięśni, gorączka i utrata węchu i smaku
Ja mialam utratę węchu i zawroty głowy. Lekko przeszłam, po tygodniu objawy ustąpiły. Ale w rodzinie różnie przechodzili. Teść 4tyg był chory, duszności miał, kaszel. Mocno schudł. Pół mojej rodziny przechorowało w grudniu zeszłego roku. Święta w izolacji totalnej.
Uważajcie na siebie.
 
reklama
Ja mialam utratę węchu i zawroty głowy. Lekko przeszłam, po tygodniu objawy ustąpiły. Ale w rodzinie różnie przechodzili. Teść 4tyg był chory, duszności miał, kaszel. Mocno schudł. Pół mojej rodziny przechorowało w grudniu zeszłego roku. Święta w izolacji totalnej.
Uważajcie na siebie.
Pomimo zaszczepienia tak chorowali?
 
Nadszedł sadny dzień. Dziś na 16:15 wizyta. Wg moich wyliczeń dziś 6+0 - czy coś zobaczę - ciężko powiedzieć ale nadzieja jest, jako że 2 tygodnie temu beta wynosiła 656 to może akurat :). Trzymajcie kciuki!
Trzymam kciuki ale wierzę że wszystko będzie dobrze 😊
@Euforia0204 rak powtórzę betę jutro, choć termin miesiączki powinien wypaść w czwartek dopiero, no ale to 11.11.
Dziś zrobilm sikanca i wyszedł cień cienia. Coś tam niby widać, ale słabo bardzo.
Jestem jednocześnie podekscytowana ze to mogłoby się w ogóle udać naturalnie, cykl skazany na starty nawet dla IUI, a z drugiej strony ta moja choroba i malusia Beta jest bardzo niepokojąca. Mam nadzieje ze jeśli tam się coś kluje to nie stracę ciąży po raz 3 w tym roku bo nie dałabym rady podnieść się psychicznie.
No widzisz czasem tak się dzieje. A nawet nie czasem tylko często. Pełno historii gdzie się nie udawało, po czym jak ktoś albo zaczynał diagnostykę ale adoptował dziecko...nagle ciąża 😊 trzymam kciuki
Dziewczyny, wreszcie jakieś pozytywne info u mnie i mimo,że nie to najważniejsze to i tak cieszy :) Właśnie dostałam wynik progesteronu z soboty (22dc) i jest 16,16. :) Dla mnie to wynik prawie kosmiczny,bo jak badałam kilka mies przed pierwszą ciąża (poronienie 6tydz) to byl ok 9,9 w tym dniu cyklu. W ciąży przy becie ok 269 miałam niewiele ponad 18 i musiałam brać duphaston, w biochemicznej przy becie 17, prog wynosił 9,3. Także cieszę się jak głupia,że jest taki wysoki teraz. Nie byłam stymulowana. Biorę tylko inozytol (ale to od miesięcy i przed obiema ciążami). Endo w 12dc miało 6 mm. Oczywiście z automatu zaczyna mi się walić obietnica,że zatestuje dopiero 15.11 😅, zwłaszcza,że ja muszę od początku heparynę stosować.
Super wynik. Ja choć zawsze progesteron miałam mega wysoki, zawsze jak odbierałam wyniki to mega się cieszyłam.
Jeśli musisz brać heperayne to chyba musisz wcześniej zareagować albo beta.
Ja nadal się waham czy do Niej iść, na razie zamówiłam pakiet badań po poronieniu na test.dna. Zobaczymy co w nich wyjdzie, o ile cokolwiek. Na razie sama sobie suplementuję witaminy, kwas foliowy, omega, probiotyki.
To twoje pierwsze poronienie. Wiekiem nie przejmuj się bo jak już pisałam tu wielokrotnie przy pierwszym porodzie na oddziale ze mną było pełno kobiet przed i po 40-stce i wszystkie miały bezproblemowe ciaze. Zrób sobie badania i jak coś wyjdzie to wtedy będziesz się martwić. Na spokojne z ta wizyta
 
Ja mialam utratę węchu i zawroty głowy. Lekko przeszłam, po tygodniu objawy ustąpiły. Ale w rodzinie różnie przechodzili. Teść 4tyg był chory, duszności miał, kaszel. Mocno schudł. Pół mojej rodziny przechorowało w grudniu zeszłego roku. Święta w izolacji totalnej.
Uważajcie na siebie.
Ja miałam rok temu w listopadzie, narazie nic mi nie jest.
 
Super wynik. Ja choć zawsze progesteron miałam mega wysoki, zawsze jak odbierałam wyniki to mega się cieszyłam.
Jeśli musisz brać heperayne to chyba musisz wcześniej zareagować albo beta
No doobra, to jutro rano zrobię. Namowilyscie mnie :) Oczywiście liczę się z tym,że może jeszcze nie wyjść,także postaram się bez spiny
 
Mam heterozygotyczne MTHFR i heterozygotyczne Pai I ... Co dalej ? 🤦🤦🤦
To taki chyba klasy tu. MTHFR to nic takiego zwłaszcza w heterozygocie, występują problemy z metylacja witamin co powodować może wzrost homocysteiny, jednak niekoniecznie. Ja też to mam. Wystarczy zbadać homocysteine, poziom kwasu foliowego i B13, wtedy się okaże jak Twój organizm sobie z tym radzi.
Co do Pai to podobno może utrudniać zagnieżdżenie i sporo lekarzy daje acard i heparynę.
 
reklama
Trzymam kciuki ale wierzę że wszystko będzie dobrze 😊

No widzisz czasem tak się dzieje. A nawet nie czasem tylko często. Pełno historii gdzie się nie udawało, po czym jak ktoś albo zaczynał diagnostykę ale adoptował dziecko...nagle ciąża 😊 trzymam kciuki

Super wynik. Ja choć zawsze progesteron miałam mega wysoki, zawsze jak odbierałam wyniki to mega się cieszyłam.
Jeśli musisz brać heperayne to chyba musisz wcześniej zareagować albo beta.

To twoje pierwsze poronienie. Wiekiem nie przejmuj się bo jak już pisałam tu wielokrotnie przy pierwszym porodzie na oddziale ze mną było pełno kobiet przed i po 40-stce i wszystkie miały bezproblemowe ciaze. Zrób sobie badania i jak coś wyjdzie to wtedy będziesz się martwić. Na spokojne z ta wizyta
Tak też zrobię, teraz najważniejsze żebyśmy były zdrowe i nie złapały paskudztwa żadnego :)
 
Do góry