reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gratulacje!!!! Wierze,że teraz już będzie dobrze!! [emoji175] Zobacz, dzidziuś przyszedł jednak do Ciebie w październiku! Tylko trochę inaczej i trochę dłużej jeszcze poczekasz! Bardzo się cieszę! [emoji846]
Ja narazie odpuściłam starania bo mam ciągle problemy ze zdrowiem. Nie wiem czy to przez to późne poronienie czy przez nerwy...
Trzymam kciuki za wszystkie "nowe mamusie"! [emoji1696]
Bardzo bym chciała żeby teraz wszystko się udało 😊
 
reklama
Dziewczyny u mnie wczoraj wieczor pojawiło się plamienie. Byłam dziś u lekarza, ale wiadomo- nic nie widać poki co. Może biochem, może nic nie znaczące plamienie. Zobaczymy co będzie dalej...
Na takim wstępnym etapie to wiadomo, że musimy być gotowe na każdy scenariusz. Ale trzeba wierzyć że będzie ok.
 
U mnie na pewno biochem. Beta z wczoraj 4.4, Odstawiłam leki i czekam na okres.
Przykro mi kochana. Choć dobrze że to się stało teraz niż na późniejszym etapie. Problemów z zajściem tez nie masz. I masz córeczkę więc po sobie wiem że to już mega dużo.

Wiecie co dla mnie jest mega przykre ? Że robimy te testy, cieszymy się z tych dwóch kresek, snujemy już plany... A tu klops. Okazuje się że te nasze kreski to powszechne zjawisko (przepraszam nie dla wszystkich ale dla większości tak ), dużo większym luksusem jest żeby ta ciąża była bezproblemowa i utrzymać ją. Ja wiem że ja jako tako odetchnę dopiero jak minie połowa ciąży.
 
reklama
Do góry