reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Właśnie najśmieszniejsze jest to, że wyłapałam wzrost bety w piątek (prawdopodobnie 9-10 dpo) i była 6,52 🙈 Więc zupełnie nie wiem, czego się spodziewać. Ale dwa dni później test już był mega wyraźny, więc chyba fajnie rośnie ta beta.
@outofthebox wow, ale super, że to już 11 tydzień 😍 No moja ciąża zakończyła się bardzo szybko, jak poszłam na wizytę w 6+3 to był tylko mały pęcherzyk i już w trakcie poronienia, więc wolałabym szybko działać. Ale zobaczymy, jak jutro ta beta.
@marsi89 no ja właśnie dzisiaj pierwszy raz usłyszałam o tej nadżerce i zastanawiam się, czy wcześniej jej nie było, czy po prostu nikt się dobrze nie przyjrzał...
Mogło być tak że żaden lekarz nie widział, albo nie mówił o niej. Ale tym się nie martw

Powiedzcie mi czy jest możliwe, żeby owulacja była tak szybko po okresie? Dzisiaj 6dc a mnie jajnik zaczyna boleć. Biorę olejek z wiesiolka i pije zioła ojca sroki, wiem że olejek bierze się tylko do owulacji. Boli nawet dosyć dosyć mnie ten jajnik, i tak się zastanawiam czy to zwiastun nadchodzącej owulacji. Bo chciałbym przestać po brać ten olejek.
Tak, ja w tym cyklu co zaszlam miałam owulację koło 9 DC a zawsze mam w 15 DC. Moja koleżanka ma bardzo krótkie cykle i zaszla w ciążę prawdopodobnie w trakcie okresu
a w ciągu ilu dni występuje owulacja od kiedy zaczynają boleć jajniki? Nie chce się katować testami owulacyjnymi, ale mniej więcej musze wiedzieć kiedy owulka będzie, żeby przestać olejek brać
A to ciezko powiedzieć bo mnie cyce po pierwszym poronieniu przestały boleć w ogóle, a jajnik niekiedy bolał przed niekiedy po owulacji. Ja zawsze brałam do momentu śluzu płodnego albo testu Owu pozytywnego
 
Mogło być tak że żaden lekarz nie widział, albo nie mówił o niej. Ale tym się nie martw


Tak, ja w tym cyklu co zaszlam miałam owulację koło 9 DC a zawsze mam w 15 DC. Moja koleżanka ma bardzo krótkie cykle i zaszla w ciążę prawdopodobnie w trakcie okresu

A to ciezko powiedzieć bo mnie cyce po pierwszym poronieniu przestały boleć w ogóle, a jajnik niekiedy bolał przed niekiedy po owulacji. Ja zawsze brałam do momentu śluzu płodnego albo testu Owu pozytywnego
to poobserwuje swój sluz i w miarę postaram się odłożyć ten olejek 😀
 
Teraz mnie zastrzeliłaś 🙈 u mnie jest konflikt z mężem 😂 ja jestem Rh- on Rh+ ... Kiedyś słyszałam, że to też może utrudniać zajście w ciążę
jeśli dziecko ma ujemną grupę to będzie Oki😀
 

Załączniki

  • 3c0ee73d-78f8-45e8-b64a-14828ef3df78.jpg
    3c0ee73d-78f8-45e8-b64a-14828ef3df78.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 42
Dziewczyny, ale mam okropny humor. Dawno tak zła nie chodziłam. Mój mąż stwierdził że strasznie go ostatnio traktuję i co mi zrobił że jestem taka okropna... Mam nadzieję, że ten humor zwiastuje okres w jakimś sensownym czasie po poronieniu. Dziś mija 25 dzień, więc może to to... A do tego ZUS wypłacił mi jakieś śmieszne pieniądze za chorobowe więc chodzę zdenerwowana, dziecko przeziębione, a w pracy taki meksyk że nie wiem w co ręce wkładać... Z drugiej strony cieszę się że mam takie zmartwienia i mnie to pochłania a nie płacz za tym co straciłam...
Trzymam kciuki za te pozytywne historie które ostatnio się pojawiły, daje to nadzieję :-)
 
Dziewczyny, ale mam okropny humor. Dawno tak zła nie chodziłam. Mój mąż stwierdził że strasznie go ostatnio traktuję i co mi zrobił że jestem taka okropna... Mam nadzieję, że ten humor zwiastuje okres w jakimś sensownym czasie po poronieniu. Dziś mija 25 dzień, więc może to to... A do tego ZUS wypłacił mi jakieś śmieszne pieniądze za chorobowe więc chodzę zdenerwowana, dziecko przeziębione, a w pracy taki meksyk że nie wiem w co ręce wkładać... Z drugiej strony cieszę się że mam takie zmartwienia i mnie to pochłania a nie płacz za tym co straciłam...
Trzymam kciuki za te pozytywne historie które ostatnio się pojawiły, daje to nadzieję :-)
ja jeszcze nie dostałam kasy za sierpień 🥲
 
Dziewczyny, ale mam okropny humor. Dawno tak zła nie chodziłam. Mój mąż stwierdził że strasznie go ostatnio traktuję i co mi zrobił że jestem taka okropna... Mam nadzieję, że ten humor zwiastuje okres w jakimś sensownym czasie po poronieniu. Dziś mija 25 dzień, więc może to to... A do tego ZUS wypłacił mi jakieś śmieszne pieniądze za chorobowe więc chodzę zdenerwowana, dziecko przeziębione, a w pracy taki meksyk że nie wiem w co ręce wkładać... Z drugiej strony cieszę się że mam takie zmartwienia i mnie to pochłania a nie płacz za tym co straciłam...
Trzymam kciuki za te pozytywne historie które ostatnio się pojawiły, daje to nadzieję :-)
Ja też miałam przeboje z zusem. Ja poszłam na l4 w połowie miesiąca wiec dostałam jakby połowę wypłaty z pracy, a na wypłatę z zusu to bardzo długo czekalam, ona przyszla w dwóch częściach i trochę nie mogłam się z tym doliczyć. Ostatecznie wszystko się zgodziło. Oni zasiłek wyliczają na podstawie średniej, bodaj z 12 ostatnich miesięcy i jak ktoś nie ma stałej pensji, to jest troszkę trudniej to kontrolować :) mam nadzieje ze się wszystko wyjasni u Ciebie
PS dziewczyny, po ostatniej historii, że ktoś tu kogoś podczytuje postanowiłam sobie zmienić nick. Pozdrawiam, A. :)
 
to poobserwuje swój sluz i w miarę postaram się odłożyć ten olejek 😀
Lepiej wcześniej odstawić, to może być i 3 dni przed owulacja. A ja się tak zastanawiam czy osoba która nie planuje dziecka może brać olej z wiesiolka cały cykl? Chyba może nie?
Dziewczyny, ale mam okropny humor. Dawno tak zła nie chodziłam. Mój mąż stwierdził że strasznie go ostatnio traktuję i co mi zrobił że jestem taka okropna... Mam nadzieję, że ten humor zwiastuje okres w jakimś sensownym czasie po poronieniu. Dziś mija 25 dzień, więc może to to... A do tego ZUS wypłacił mi jakieś śmieszne pieniądze za chorobowe więc chodzę zdenerwowana, dziecko przeziębione, a w pracy taki meksyk że nie wiem w co ręce wkładać... Z drugiej strony cieszę się że mam takie zmartwienia i mnie to pochłania a nie płacz za tym co straciłam...
Trzymam kciuki za te pozytywne historie które ostatnio się pojawiły, daje to nadzieję :-)
Ah ci faceci. A co do zusu to są gnojki m, a burdel tam mają straszny. Mi wypłacili za duże chorobowe i po 2 miesiącach się kanpeli i musiałam im prawie 1500 zł zwróci. A dzwoniłam się pytać czy się nie pomylili to nie wszystko ok było
 
reklama
A dziękuję , u mnie na razie ok. 29+5 tc. Strach cały czas jest ze mną. Mały szybko rośnie, nie wiem co może być przyczyną, jest za duży jak na dany tydzień ciąży. Boje się że to przez to że nie przestrzegałam diety.

Cały czas trzymam za Ciebie kciuki...
Ale to już piękna ciąża, ale super <3
Mogło być tak że żaden lekarz nie widział, albo nie mówił o niej. Ale tym się nie martw
Tak, lekarz tak tylko wspomniał o tej nadżerce mimochodem, więc się tym nie przejmuję.

@Sokzzuka powiem Ci, że to kłucie jajników to niestety nie zawsze jest wyznacznik. Ja już tak kilka razy miałam, że wydawało mi się, że owu będzie wcześnie, a jednak zazwyczaj przychodzi 18-20 dc. U mnie najlepiej działa obserwacja temperatury, chociaż ja to robię nieprofesjonalnie :p Ale wiem, że działa, więc może też tak spróbuj. Chociaż ten olejek trzeba właśnie odstawić przed owulacją, więc najlepiej jednak połączyć kilka metod, w tym testy.
 
Do góry