reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
właśnie nie, tylko bhcg, tsh, progesteron i glukozę. Po tym poronieniu napewno zrobię już pełna serie badań. Jest gdzieś może spis takich badan?
Jest jeszcze kwestia immulologi. To kosztowne badania. Ja np. po 2ch poronieniach zrobiłam wszystkie wskazane powyżej i nic z nich nie wyszło. Już mogłabym się starać ale zrobiłam jeszcze badania pod kątem immunologii i czekam na ostatnie wyniki. Poki co też z nich n wychodzi coś mocno niepokojacego. Bede mieć pewność że przebadałam wszystko co mogłam przed kolejna próba chociaż moja gin mówiła że na 100% u mnie to nie immunologia.
 
Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.
Jest. Ja w takiej jestem. To już 31 tydzień I wszystko super..., wszystko przebiega wręcz książkowo. Bedzie dobrze.
 
Hej dziewczyny, mam pytanie. Wczoraj wyszedł mi pozytywny test( załączam zdajecie ) dzisiaj z rana test wyszedł negatywny, dodam ze nie spałam cała noc i co chwile latałam siku, jestem 4 dni przed okresem. Czy któraś z was tez tak miała i wyszło wszystko dobrze ? Jestem po jednej ciąży biochemicznej i trochę zajęło staranie się o tą druga kreskę 😓 dzisiaj u mnie nigdzie nie zrobię bhcg wiec chciałam się chociaż poradzić 😞
71AA32C7-C5EA-47AD-805F-ABE32FE278DE.jpeg
 
Hej dziewczyny, mam pytanie. Wczoraj wyszedł mi pozytywny test( załączam zdajecie ) dzisiaj z rana test wyszedł negatywny, dodam ze nie spałam cała noc i co chwile latałam siku, jestem 4 dni przed okresem. Czy któraś z was tez tak miała i wyszło wszystko dobrze ? Jestem po jednej ciąży biochemicznej i trochę zajęło staranie się o tą druga kreskę 😓 dzisiaj u mnie nigdzie nie zrobię bhcg wiec chciałam się chociaż poradzić 😞Zobacz załącznik 1312415
A testy były tej samej czułości ?
 
Hej dziewczyny, mam pytanie. Wczoraj wyszedł mi pozytywny test( załączam zdajecie ) dzisiaj z rana test wyszedł negatywny, dodam ze nie spałam cała noc i co chwile latałam siku, jestem 4 dni przed okresem. Czy któraś z was tez tak miała i wyszło wszystko dobrze ? Jestem po jednej ciąży biochemicznej i trochę zajęło staranie się o tą druga kreskę 😓 dzisiaj u mnie nigdzie nie zrobię bhcg wiec chciałam się chociaż poradzić 😞Zobacz załącznik 1312415
Może przez to ze dużo sikałas w nocy. Spróbuj jutro rano jeszcze raz, albo dzis wieczor, tylko po dłuższej przerwie od sikania. Powodzenia ;*
 
reklama
Do góry