reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja też bym robiła laparoskopie. Tym bardziej jak lekarz da ci skierowanie.
Ja miałam w marcu. Zabieg naprawdę spoko. Ale miałam ambulatoryjnie. O 9 przyszłam, a o 12 już jechałam do domu [emoji3] polecam taki zabieg. Rekonwalescencja szybka i bezproblemowa.
Zabiegu się nie boję i znam 😋
Dziwi mnie tylko dlaczego obecny gin stwierdził, że na dzień dzisiejszy nie widzi potrzeby 🤔
 
@Katrinaka kochana ja bym na Twoim miejscu się nie zastanawiała tylko sprawdziła ta diagnozę. Wiem, że już masz dość tego wszystkiego ale jeszcze warto troszeczkę powalczyć bo gdyby to był powód jest nadzieja że uda Ci się zajść w ciążę i szczęśliwie ja donosić
 
A ja się chyba za wcześnie pochwaliłam tą metaforminę... dziś powinnam mieć @, do dzisiaj żadnych plamien i myślałam że lek cud normalnie i dzisiaj będzie okres a tu zaczęło się plamienie 🤦‍♀️
 
A ja się chyba za wcześnie pochwaliłam tą metaforminę... dziś powinnam mieć @, do dzisiaj żadnych plamien i myślałam że lek cud normalnie i dzisiaj będzie okres a tu zaczęło się plamienie 🤦‍♀️
Odnośnie plamienia, którego przed poronieniem nie miałam mój gin powiedział, że to 90 : kobiet. Ma i jeśli jest 2-3 dni przed @ to nie ma co się martwić
 
reklama
Do góry