reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiesz co nie wiem dokladnie co i jak wiem że odsysali kres całą. Raczej tak bo wykorzystali dziury po tej operacji z dnia poprzedniego. W sumie to niewiele tu mówią. Ciągle zdawkowo. I że w wypisie będzie. Ale jeszcze 2 h i zaczynam czystą kartę mam nadzieję
Jezu to dobrze, a nie że ci rozcinali brzuch cały tak jak mi. Tyle dobrze. Tak z wypisu dowiesz się więcej niż od nich. Dobrze że już po wszystkim 😊
 
reklama
O to dobrze że już do domu, tam szybciej dojdziesz do siebie. No żelazo koniecznie musisz brać. A ten drugi zabieg też miałas laparoskopowo?

Ja mam okres dostać 24, dziś 22 DC. Choć cudów po tym cyklu się nie spodziewam. Testować mam zamiar dopiero jak okres spóźni się kilka dni 😁 ale pewnie przyjdzie o czasie jak w zegarku


Co się dzieje ? Nie poddawaj się 😊

Ale ja też po poronieniu a przed okresem, dam se rękę uciac że miałam owulację. Śluz płodny, test owu pozytywny, skok temperatury... Wszystko jest możliwe
Trzymam kciuki za test!!!
 
U mnie identyczna sytuacja, też poronienie zatrzymane na tym samym etapie. Robiłaś jakieś badania? :)
Jeszcze nie. Wizyte mam po 1 okresie więc czekam tak wypada na początek lipca. Zobaczymy co moj lekarz stwierdzi . Ja będę naciskać na jakieś badania , e szpitalu twierdził ze mnie przygotuję do następnej ciąży. Co to według niego oznacza się okaże. A ty robiłaś?
 
O to dobrze że już do domu, tam szybciej dojdziesz do siebie. No żelazo koniecznie musisz brać. A ten drugi zabieg też miałas laparoskopowo?

Ja mam okres dostać 24, dziś 22 DC. Choć cudów po tym cyklu się nie spodziewam. Testować mam zamiar dopiero jak okres spóźni się kilka dni 😁 ale pewnie przyjdzie o czasie jak w zegarku


Co się dzieje ? Nie poddawaj się 😊

Ale ja też po poronieniu a przed okresem, dam se rękę uciac że miałam owulację. Śluz płodny, test owu pozytywny, skok temperatury... Wszystko jest możliwe
Spojrzałam w aplikacje, że już ponad rok się staramy i po prostu mi się przykro zrobiło. Ale staram się być cierpliwa. Mówię sobie, że napewno teraz się uda, i tak co miesiąc. :) ... no ale ile można...
 
Ja od wczoraj jakiś spadek psychiczny, myślałam że już mi lepiej ale znowu zaczęłam myśleć, zastanowiac się... u mnie wcześnie może dlatego 19 dni po . Chyba kupię dziś test i sprawdzę spadek hcg choć pewnie za wcześnie . Kurde wydaje mi się że mam owulacje tylko może to moja głowa albo zmiany hormonalne... 19 dnj po poronieniu raczej cud...hcg musi być 0 zeby była owulacja inaczej nie możliwe dobrze doczytałam kurde trudne to wszystko...🥺🥺
Wiesz co, ja pamiętam, że równo 2 tygodnie po poronieniu miałam śluz płodny i na maxa czułam owulacje :) zanim jeszcze dostalam okres
 
Spojrzałam w aplikacje, że już ponad rok się staramy i po prostu mi się przykro zrobiło. Ale staram się być cierpliwa. Mówię sobie, że napewno teraz się uda, i tak co miesiąc. :) ... no ale ile można...
Kochana musi być dobrze. Dla każdej z nas musi zaświecić słońce. Wiek jak to jest gdy człowiek traci wiarę ... Ściskam mocno
 
reklama
Do góry