reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chciałabym Wam powiedzieć że jestem już po prenatalnych. Czekam na wynik testu Pappa.
Obraz USG jest prawidłowy ale pani dr nie omieszkała mnie uświadomić że to jeszcze nic nie znaczy. Byłam na NFZ więc samo USG trwało 15 min. Jednak mówiła że to co sprawdziła jest w porządku .

Będzie synek ❤️❤️❤️

Powoli zaczynam wierzyć że nie spotka mnie już nic złego i moje maleństwo na koniec grudnia będzie ze mną ❤️
 
reklama
Gratulacje Kochana [emoji173] To obie czekamy na chłopaków [emoji3059]
Chciałabym Wam powiedzieć że jestem już po prenatalnych. Czekam na wynik testu Pappa.
Obraz USG jest prawidłowy ale pani dr nie omieszkała mnie uświadomić że to jeszcze nic nie znaczy. Byłam na NFZ więc samo USG trwało 15 min. Jednak mówiła że to co sprawdziła jest w porządku .

Będzie synek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Powoli zaczynam wierzyć że nie spotka mnie już nic złego i moje maleństwo na koniec grudnia będzie ze mną [emoji173]️
 
Chciałabym Wam powiedzieć że jestem już po prenatalnych. Czekam na wynik testu Pappa.
Obraz USG jest prawidłowy ale pani dr nie omieszkała mnie uświadomić że to jeszcze nic nie znaczy. Byłam na NFZ więc samo USG trwało 15 min. Jednak mówiła że to co sprawdziła jest w porządku .

Będzie synek ❤️❤️❤️

Powoli zaczynam wierzyć że nie spotka mnie już nic złego i moje maleństwo na koniec grudnia będzie ze mną ❤️
Wspaniale! Już zaczęłam się martwić, że tyle nie dawałaś znać. Mega się cieszę i gratuluję❤️❤️
 
Chciałabym Wam powiedzieć że jestem już po prenatalnych. Czekam na wynik testu Pappa.
Obraz USG jest prawidłowy ale pani dr nie omieszkała mnie uświadomić że to jeszcze nic nie znaczy. Byłam na NFZ więc samo USG trwało 15 min. Jednak mówiła że to co sprawdziła jest w porządku .

Będzie synek ❤️❤️❤️

Powoli zaczynam wierzyć że nie spotka mnie już nic złego i moje maleństwo na koniec grudnia będzie ze mną ❤️
Ale super 😊 teraz będzie już tylko dobrze 😊
 
No to na mnie amokaycylina nijak działała, po jej odstawieniu właśnie nasiliło się to hmmm...

Gonzi jak się czujesz?

Roki jak ty się masz i jak się maluch ma? Jest już z tobą ?
Ja mam się masakrycznie, nie wiem jak ogarnę nockę... ma szczęście w razie czego wezmą ma małego.
Tak, od rana już jest ze mną ❤❤ wszystko było w porządku, więc wyjeli go z inkubatora. Ssać nie chce, nie potrafi złapać brodawki niestety i zawsze jest krzyk przy przystawianiu :( no ale jak już się w końcu uda to coś tam pociumka. Nie nastawiam się za bardzo, chociaż jest mała szansa że nas jutro puszcza. Choć bardziej nastawiam się na sobotę, zobaczymy jak to będzie. Zależy kto będzie jutro na obchodzie tak na prawdę
 
Końcówka ciąży nie służyła mi do spania niestety, a dzisiejsza noc była wyjątkowo stresująca. Spałam w sumie 1.5h....... Ale!!!!

O 8.40 przyszedł na świat mój drugi cud - Kubuś ❤❤ dostał 10pkt, wazy 3100 i ma 51cm. Jest kruszynką, ale poleżał sobie u mamusi troszkę :)
Niestety ciągle stękał wiec wzięły go na oddział noworodkowy i okazało się że trzeba dać do inkubatora bo ma problemy adaptacyjne :( mam nadzieję że szybko do mnie wróci
Gratulacje😍 Wspaniała wiadomość! Dużo zdrówka dla Was🥰❤️
 
reklama
Chciałabym Wam powiedzieć że jestem już po prenatalnych. Czekam na wynik testu Pappa.
Obraz USG jest prawidłowy ale pani dr nie omieszkała mnie uświadomić że to jeszcze nic nie znaczy. Byłam na NFZ więc samo USG trwało 15 min. Jednak mówiła że to co sprawdziła jest w porządku .

Będzie synek ❤️❤️❤️

Powoli zaczynam wierzyć że nie spotka mnie już nic złego i moje maleństwo na koniec grudnia będzie ze mną ❤️
Super gratuluję, cieszę się bardzo i trzymam kciuki 😘😘😘
Ja mam się masakrycznie, nie wiem jak ogarnę nockę... ma szczęście w razie czego wezmą ma małego.
Tak, od rana już jest ze mną ❤❤ wszystko było w porządku, więc wyjeli go z inkubatora. Ssać nie chce, nie potrafi złapać brodawki niestety i zawsze jest krzyk przy przystawianiu :( no ale jak już się w końcu uda to coś tam pociumka. Nie nastawiam się za bardzo, chociaż jest mała szansa że nas jutro puszcza. Choć bardziej nastawiam się na sobotę, zobaczymy jak to będzie. Zależy kto będzie jutro na obchodzie tak na prawdę
Dużo sił kochana!!!!
 
Do góry