reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Biedna jesteś, nie dość, że ta fatalna ciąża, to jeszcze powikłania :( ale szpital to miejsce, w którym wiedzą, co Ci podać i jesteś pod kontrolą, więc wracaj do zdrowia
No właśnie się dowiedziałam że nie podali mi wczoraj przeciwzapalnych leków 🙈 a mam wpisane w karcie. Ehh gdybym nie zapytała to dziś pewnie też by nie podali
 
Hej Dziewczyny. Chciałam tylko napisać że Julka jest już z nami. Urodzona wczoraj, 16 czerwca o 16.30.
4230 g, 60 cm, 10 pkt. [emoji4]
Gratulacje, ale duża dziewynka. 😘😘😘
Hej. Sorki ciągle w szpitalu jestem. Miałam toczoną tą krew ale mam ciągle wysokie tętno no i jeszcze wyniki morfologii słabe. Na bloku odessali ze mnie 2 litry krwii. Podali mi tylko 2 jednostki więc wolno dochodzę do siebie. Wczoraj rano morologia 8 a wieczorem 7,5. Hematokryt 22. Także zobaczymy co dzisiaj na obchodzie powiedzą. Generalnie chodzę już sama do wc. Powoli zaczynam więcej siadać i jakoś to będzie. Oby wyniki się poprawiły.
Trzymaj się kochana 😘
 
Próba naturalnego była 5h, wywołanie bo po terminie, ale na 4 cm stanęło a małej tętno leciało i wzięli mnie na cc.
I bardzo jestem wdzięczna bo ledwo dożyłam do tych 4 cm. Mam wielki szacun dla kobiet które dają radę urodzić normalnie [emoji33]
@aga.i.nieszka Gratulacje!!! [emoji177] [emoji177] [emoji177] Ale kawał baby!!! Rodziłaś sn czy cc miałaś?
Gratuluję! [emoji7]Ale duża dziewczynka. Chyba nie rodziłam naturalnie?!
 
Próba naturalnego była 5h, wywołanie bo po terminie, ale na 4 cm stanęło a małej tętno leciało i wzięli mnie na cc.
I bardzo jestem wdzięczna bo ledwo dożyłam do tych 4 cm. Mam wielki szacun dla kobiet które dają radę urodzić normalnie [emoji33]
Gratuluję[emoji7]
Kolejna Julka na forum [emoji2956]
 
Hej Dziewczyny. Chciałam tylko napisać że Julka jest już z nami. Urodzona wczoraj, 16 czerwca o 16.30.
4230 g, 60 cm, 10 pkt. [emoji4]
Gratulacje. Ale dużą dziewczynka 😊
No właśnie się dowiedziałam że nie podali mi wczoraj przeciwzapalnych leków 🙈 a mam wpisane w karcie. Ehh gdybym nie zapytała to dziś pewnie też by nie podali
Masakra jakaś. Ci lekarze jakieś tumoki zrobili się przez tego covida. Człowiek myśli że trafia do szpitala, jest bezpieczny a tu takie cyrki. Trzymaj rękę na plusie bo widzę że coraz gorzej w tych szpitqlach
 
reklama
Na posiew długo się czeka z tego co mi wiadomo? Z ciekawosci ile czekałaś? W jakim laboratorium? Posiew na bakterie czy grzyby? skąd miałaś wymaz do laboratorium, od lekarza? Pytam z ciekawości [emoji6]

Moja Lekarz badała pH papierkiem lakmusowym, jeżeli będzie szło w kierunku zasadowego to zakażenie jest grzybicze i trzeba wdrożyć leki. Zresztą upławy grzybicze są bardzo charakterystyczne. Biała serowata wydzielina plus świąd. Kto choć raz miał to wie[emoji28][emoji2957]
Raz tylko miałam bakteriogram ale nic konkretnego nie urosło. Czekałam 3-4tyg na wynik.
Posiew można zrobić bez zalecenia lekarza. Wybierasz jaki i skąd. Idziesz do labu. Pobierają i najczęściej czeka się ok 5 dni roboczych. Są grzyby, na posiew których czeka się 10, a nawet 30 dni. Ale candida najczęściej 5 dni. I wymazy kosztują 30-50pln podstawowe, bardziej rozszerzone drożej. W ciąży dobrze jest robić posiew conaniej raz w miesiącu, bo można mieć infekcje bezobjawowa.
 
Do góry