reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej! Pytanie wczoraj pierwszy sex 16 dni po poronieniu i po plamienie nie duże. Dziś czysto czy to normalne? Coś mi świta w głowie ze lekarz Coś mówił że nawet caly miesiąc mogę plamić ale wtedy człowiek w stresie nie do końca zakodowałam 🤔 , miłego dnia dla wszystkich 😘😘
 
reklama
Hej! Pytanie wczoraj pierwszy sex 16 dni po poronieniu i po plamienie nie duże. Dziś czysto czy to normalne? Coś mi świta w głowie ze lekarz Coś mówił że nawet caly miesiąc mogę plamić ale wtedy człowiek w stresie nie do końca zakodowałam [emoji848] , miłego dnia dla wszystkich [emoji8][emoji8]
Wg mnie normalne. Ja plamiłam 10 dni po poronieniu, potem miałam tydzień przerwy i potem aż do miesiączki plamiłam. [emoji3526]
 
Hej! Pytanie wczoraj pierwszy sex 16 dni po poronieniu i po plamienie nie duże. Dziś czysto czy to normalne? Coś mi świta w głowie ze lekarz Coś mówił że nawet caly miesiąc mogę plamić ale wtedy człowiek w stresie nie do końca zakodowałam 🤔 , miłego dnia dla wszystkich 😘😘
Mi się tez wydaje że jest to w miarę normalne. Musisz obserwować
 
Hej! Pytanie wczoraj pierwszy sex 16 dni po poronieniu i po plamienie nie duże. Dziś czysto czy to normalne? Coś mi świta w głowie ze lekarz Coś mówił że nawet caly miesiąc mogę plamić ale wtedy człowiek w stresie nie do końca zakodowałam 🤔 , miłego dnia dla wszystkich 😘😘
Może tak byc. Ja też miałam przerwę w krwawieniu i potem zaś.

Roki_1991- czy ty spania nie masz ? 😁 Na kiedy masz termin?
 
Hej! Pytanie wczoraj pierwszy sex 16 dni po poronieniu i po plamienie nie duże. Dziś czysto czy to normalne? Coś mi świta w głowie ze lekarz Coś mówił że nawet caly miesiąc mogę plamić ale wtedy człowiek w stresie nie do końca zakodowałam 🤔 , miłego dnia dla wszystkich 😘😘
Wydaje mi się, że normalne
 
U mnie było 3,5 tygodnia po poronieniu, jeszcze nie skończyłam plamić do końca, ale się skusiliśmy;P i następnego dnia plamiłam bardziej, a kolejnego było całkiem czysto i czysto jest do tej pory ;) dziś jest ponad miesiąc po poronieniu.
Teraz jak tak sięgnę pamięcią to my też chyba wspolzylismy jak jeszcze troszkę plamilam.
 
reklama
Dziewczyny dzięki za komentarze. Jak wróce do domu na pewno wszystko przeczytam. Dzisiaj trochę słaba jestem. Do 24 toczyliśmy krew. Potem antybiotyki. Dziś słabe wyniki hematokryt 22 i hemoglobina 8 więc do jutra na pewno zostaje. Ale znalazła się miła Pani pielęgniarka. Pomogła się umyć po tych dwóch operacjach. Więc po 2 dniach stanęłam na własne nogi. Męczy mnie jeszcze ten dren do krwi bo odsysają mi z tego jednego jajnika. Ale najważniejsze że już nie mam cewnika bo mi spać nie dawał. Uciskałam go przez sen i potem ucisk na brzuch szedł.
 
Do góry