reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem już na mojej sali. Wycięli jajowód bo był już siny i sączyła się z niego krew. Wycinki oddali do badania histpat.
Przed chwilą zwymiotowałam na podłogę leżąc w łóżku bo tak mnie przydusiło. Brzuch mega boli i wzdyma się. Ale podobo dostałam juz przeciwbóle. Myślałam że dziś wstane ale raczej nie. Jeść dadzą jutro rano ale mi się nie chce i tak. Cewnik jest ale powiedziały że rano wyjmą a strasznie mi przeszkadza.
Trzymaj się :*
 
reklama
Hej dziewczyny, troche mnie tu nie bylo, odpoczywalam generalnie od tematow ciazowych. Niestety kolejny cykl u nas nieudany i brak krechy na tescie. Zrobiliśmy badania nasienia, właśnie otworzyliśmy wyniki, ale nie umiemy ich zinterpretować - czy są dobre czy złe? Może któraś z Was mogłaby nam pomóc?Zobacz załącznik 1282915Zobacz załącznik 1282916
Wg mnie nasienie super [emoji106][emoji106][emoji106]
Jestem już na mojej sali. Wycięli jajowód bo był już siny i sączyła się z niego krew. Wycinki oddali do badania histpat.
Przed chwilą zwymiotowałam na podłogę leżąc w łóżku bo tak mnie przydusiło. Brzuch mega boli i wzdyma się. Ale podobo dostałam juz przeciwbóle. Myślałam że dziś wstane ale raczej nie. Jeść dadzą jutro rano ale mi się nie chce i tak. Cewnik jest ale powiedziały że rano wyjmą a strasznie mi przeszkadza.
3maj sie!
 
@Gonzi tak mi przykro ale pocieszające jest to że znalazłaś się w pore pod opieką. Jesteś bardzo dzielna. Trzymaj się ❤️


Dziewczyny, a tak z innej beczki - co mogę wziąć na ból zęba ? Dziś sobie czymś uraziłam i zaczął mnie boleć. Oczywiście wybiorę się do stomatologa sprawdzić co się dzieje chociaż pobolewal mnie wcześniej i przed ciążą powinnam to ogarnąć 🥺
 
Jestem już na mojej sali. Wycięli jajowód bo był już siny i sączyła się z niego krew. Wycinki oddali do badania histpat.
Przed chwilą zwymiotowałam na podłogę leżąc w łóżku bo tak mnie przydusiło. Brzuch mega boli i wzdyma się. Ale podobo dostałam juz przeciwbóle. Myślałam że dziś wstane ale raczej nie. Jeść dadzą jutro rano ale mi się nie chce i tak. Cewnik jest ale powiedziały że rano wyjmą a strasznie mi przeszkadza.
Tak mi przykro, że Cię to wszystko spotkało. Jesteś mega silna i dzielna, trzymaj się tam 💙
 
@Gonzi tak mi przykro ale pocieszające jest to że znalazłaś się w pore pod opieką. Jesteś bardzo dzielna. Trzymaj się ❤️


Dziewczyny, a tak z innej beczki - co mogę wziąć na ból zęba ? Dziś sobie czymś uraziłam i zaczął mnie boleć. Oczywiście wybiorę się do stomatologa sprawdzić co się dzieje chociaż pobolewal mnie wcześniej i przed ciążą powinnam to ogarnąć 🥺
Bezpieczny na pewno jest paracetamol
 
Dziewczyny zrobiłam dziś bete , wyszła 75 ui/l 😔 boje się , że tym razem znowu będzie coś nie tak. Przy poprzedniej pierwsza beta w 31dniu od miesiączki była 159 a teraz tak mała. W środę powtórzę , zobaczę jaki przyrost ale już mi się płakać chcę. Czy którejś się udało z taką niską betą na początku?
Spokojnie, ciąża ciąży nie równa, organizm kobiety to nie matematyka ;) wystarczy ze zagnieżdżenie zarodka nastąpiło kilka godzin później i już jest ta różnica. Tak na prawdę sama wartość bety nie jest wyznacznikiem, tylko jej przyrost. Zbadaj po 48h i zobaczysz jak urośnie. Nie ma co się martwić na zapas

Jestem już na mojej sali. Wycięli jajowód bo był już siny i sączyła się z niego krew. Wycinki oddali do badania histpat.
Przed chwilą zwymiotowałam na podłogę leżąc w łóżku bo tak mnie przydusiło. Brzuch mega boli i wzdyma się. Ale podobo dostałam juz przeciwbóle. Myślałam że dziś wstane ale raczej nie. Jeść dadzą jutro rano ale mi się nie chce i tak. Cewnik jest ale powiedziały że rano wyjmą a strasznie mi przeszkadza.
Kochana, strasznie mi przykro że tak się skończyło :( ale kuzwa, tyle lekarzy cie widzialo, tyle robiło usg I nikt nie widział pęcherzyka w tym jajowodzie? Wierzyć się nie chce :(
Mam nadzieję że dziś spokojnie staniesz na nogi I z każdym dniem będzie coraz lepiej :*
 
@Anna 1988 Ale ja tu wciąż nie widzę tych zmian - tylko plany, że je wprowadzą. To musi zostać ogłoszone. Ja tych zmian nigdzie nie widzę - albo jestem ślepa i szukać nie umiem.

edit. Chyba znalazłam. Ale to dopiero od kilku dni obowiązuje ;p 27 maja przyjęli ustawę, która ma wejść w życie 14 dni po ogłoszeniu. Jakby ktoś był zainteresowany by poczytać: Link do: Druk nr 1212
I z tego co rozumiem, to te 60 dni nie dotyczy ciąży - ale muszę się skupić by przeczytać :)
Jakbyś się dowiedziała czy ciążowe L4 to 60 obowiązuje to daj znać ;)
Dziewczyny bierzecie jakieś leki witaminki po poronieniu? Niedawno poroniłam bój się zajść w następną ciążę , że znowu coś będzie nie tak i znowu będzie wielkie rozczarowanie i płacz. Brałyście jakieś leki?
Ja brałam prenatal uno oraz qoenzym q10 forte. ( On może podnosić nk, jak masz wysokie to nie bierz).
 
Dziewczyny bierzecie jakieś leki witaminki po poronieniu? Niedawno poroniłam bój się zajść w następną ciążę , że znowu coś będzie nie tak i znowu będzie wielkie rozczarowanie i płacz. Brałyście jakieś leki?
Ja brałam dalej pregna start, wit D i wit z grupy B
Jestem już na mojej sali. Wycięli jajowód bo był już siny i sączyła się z niego krew. Wycinki oddali do badania histpat.
Przed chwilą zwymiotowałam na podłogę leżąc w łóżku bo tak mnie przydusiło. Brzuch mega boli i wzdyma się. Ale podobo dostałam juz przeciwbóle. Myślałam że dziś wstane ale raczej nie. Jeść dadzą jutro rano ale mi się nie chce i tak. Cewnik jest ale powiedziały że rano wyjmą a strasznie mi przeszkadza.
Jesteś silna, dzielna trzymaj się kochana 😘😘😘 ciekawe czy sprawdzili ci drugi jajowod
 
Jestem już na mojej sali. Wycięli jajowód bo był już siny i sączyła się z niego krew. Wycinki oddali do badania histpat.
Przed chwilą zwymiotowałam na podłogę leżąc w łóżku bo tak mnie przydusiło. Brzuch mega boli i wzdyma się. Ale podobo dostałam juz przeciwbóle. Myślałam że dziś wstane ale raczej nie. Jeść dadzą jutro rano ale mi się nie chce i tak. Cewnik jest ale powiedziały że rano wyjmą a strasznie mi przeszkadza.
Dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia...
 
reklama
Do góry