reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mi też proponowano terapię po poronieniu. Zadzwoniła do mnie psycholog ale czułam się jakby mnie telefonicznie poklepała po plecach i powiedziała że będzie dobrze. Nic to nie wniosło do mojego życia, zmarnowane 30 min. Potem teściowa mi proponowała swoja koleżankę psycholog ale też odmówiłam. Uważam że poradziłam sobie z tym sama, a najbardziej pomogło mi to że wiem gdzie mała leży i zawsze mogę iść z nią pogadac. Ale to prawda to przeżycie zmieniło mnie bardzo, już nigdy nie będę taka sama osoba i już zawsze będzie mi kogoś brakować w moim życiu
Mam dokładnie to samo odczucie pewnej pustki w sercu... nie moge się przełamać by pojechać na cmentarz znów bo wszystkie obrazy wracaja. Dokładnie tak jak Tobie...żadne rozmowy nie pomogły, sama musiałam poukładać sobie wszystko od nowa i starać się żyć dalej, nie jest tak samo i nie bedzie jak kiedyś..ale trzeba kroczyć do przodu.

Ściskam
 
reklama
P
Jedyne "zalecenie" od lekarza w szpitalu po łyżeczkowaniu "nie może Pani przez 2 tygodnie nosić wegla, a przez 2 dni się upijać i narkotyzować" [emoji2296]
Parsknęłam śmiechem 😂 ja nie wiem skąd oni to biorą... Cicho liczę, że lekarz prowadzący mnie prywatnie jednak w szpitalu coś powie... 🤷 Typu "jaka piękna macica...nic tylko zachodzić znowu" 😂😂😂
 
Mam dokładnie to samo odczucie pewnej pustki w sercu... nie moge się przełamać by pojechać na cmentarz znów bo wszystkie obrazy wracaja. Dokładnie tak jak Tobie...żadne rozmowy nie pomogły, sama musiałam poukładać sobie wszystko od nowa i starać się żyć dalej, nie jest tak samo i nie bedzie jak kiedyś..ale trzeba kroczyć do przodu.

Ściskam
Nie to mi właśnie wizyty na cmentarzu pomagają. Nie dałam rady iść na pogrzeb, nie żałuję bo nie zniosłabym tego psychicznie. Ale teraz chodzę do niej, rozmawiam... Dużo mi to daje. Zawsze po tej wizycie jestem taka spokojniejsza.
 
Jestem właśnie po wizycie u immunologa. Wyniki badań w normie, mam kontynuować leczenie. Ale ... Zleciła mi test Pappa, co o nim sądzicie ?
Z tego wszystkiego nie zapytałam właściwie czemu mi go zleca 🙄
 
Hej, dziś byłam zbadać ponownie profil limfocytarny. Zobaczymy czy Encorton działa i komórki NK spadły.
Z dobrych informacji z tego tygodnia to kariotypy mamy z mężem prawidłowe. :)
Od kolejnego cyklu ponownie chcemy zacząć starania. Aktualnie 27 dc.
Trzymam kciuki za dobre wyniki i starania, super ze kariotyp ok
Byłam u Endokrynologa na kontroli, doktorek troszkę na mnie nakrzyczał 😞 jak zobaczył moje usg macicy to kazał pakować się do szpitala a nie czekać na cud, bo ilość tkanki, która została po zabiegu moze mnie doprowadzić do zwapnienia , które wg niego jest dużo gorsze niż powtórne łyżeczkowanie 😞 facet jest tez ginekologiem, wiec chyba wie co mówi... po zabiegu mam zacząć suplementację prenatalem i acardem, oraz heparyna od pozytywnego testu.
Przykro mi, że czeka cię ponowny zabieg. Trzymaj się
Jestem właśnie po wizycie u immunologa. Wyniki badań w normie, mam kontynuować leczenie. Ale ... Zleciła mi test Pappa, co o nim sądzicie ?
Z tego wszystkiego nie zapytałam właściwie czemu mi go zleca 🙄
Super, że wyniki ok. A test pappa że względu na co? Wiek?
 
Trzymam kciuki za dobre wyniki i starania, super ze kariotyp ok

Przykro mi, że czeka cię ponowny zabieg. Trzymaj się

Super, że wyniki ok. A test pappa że względu na co? Wiek?
Kurde wlasnie nie wiem... Może że względu na te mutacje. Zawsze przy niej zapominam języka w gębie bo jest tak konkretna i stanowcza że nigdy nie mam pytań a potem wracam do domu i się zastanawiam. Mam prawie 32 lata
 
Właśnie doczytałam na skierowaniu że test pappa z uwagi na stwierdzenie większego ryzyka urodzenia dziecka dotkniętego choroba uwarunkowana monogenetycznie lub wieloczynnikowa oraz poronienia nawykowe 😫😫
Nie mam pojęcia z czego to wywnioskowała ale może chodzi o mutacje ?
 
reklama
Jestem właśnie po wizycie u immunologa. Wyniki badań w normie, mam kontynuować leczenie. Ale ... Zleciła mi test Pappa, co o nim sądzicie ?
Z tego wszystkiego nie zapytałam właściwie czemu mi go zleca 🙄
Ah ten test pappa więcej zamieszania sieje. Znam dziewczyny którym wyszły fatalnie a urodziły zdrowe dzieci. I mówią że badania prenatalne ok ale test pappa stracha im napędził. Choć ja też miałam ale wszystko refundowane i nikt nie pytał czy chce czy nie
 
Do góry