reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesc dziewczyny Alu Spajk jest boski. Na widok morza dostaje obłędu i można zapomnieć na pół godziny, że ma się psa (pływa, pływa, pływa).
|Ale wy drukujecie nie daje rady nadazyc hehe
 
reklama
właśnie wróciłam z usg serduszko przestało bić o 19.00 mam zabieg.
Jest mi strasznie, strasznie źle:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Kochana Agi, strasznie mi przykro ;(. Przytulam Cię mocno. Nie wiem co mam jeszcze powiedzieć, bo wiem, że to i tak nie ukoi Twojego bólu. Trzymaj się cieplutko i pisz do nas, a na pewno będziemy Ciebie wszystkie wspierać, bo wiemy co to znaczy.
 
byłam pewna że jakoś to zniosę, bo miałam trochę czasu żeby się z tym oswoić, ale nie wiedziałam że to tak boli
 
reklama
Do góry